האקדמיה לעיצוב אופנה

קורס סטיילינג

קורס סטיילינג של האקדמיה לעיצוב אופנה מקנה את הכלים ליצירת לוק שלם באמצעות בחירת פרטי אופנה ייחודיים ושילובם באופן מוקפד. הקורס מועבר על ידי ליאת אשורי, מבכירי הסטייליסטים בארץ!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס סטיילינג של Fashion Academy הינו קורס מקיף המיועד הן לקהל הרחב המעוניין לשפר את התדמית האישית שלו, והן לאלו המעוניינים לרכוש את מקצוע הסטייליסט ולהשתלב בעולם האופנה בארץ.

הקורס מאפשר לבוגריו לצור באופן ויזואלי אמירה אישית, המבטאת סגנון ואווירה, באמצעות בחירת פרטי לבוש ו- accessories נכונים.  הקורס כולל תכנים כגון מושגיי יסוד בעולם האופנה, טרנדים ותחזיות אופנה, סטיילינג אישי ורושם ראשוני, יצירת הפקות אופנה, איפור אישי ואיפור טלוויזיה, תפקיד הסטייליסט, שיווק עצמי, צילום ועוד.

הלימודים בקורס כוללים הרצאות פרונטאליות המועברות על ידי מיטב אנשי המקצוע בתעשיית האופנה בארץ. בנוסף, כוללים הלימודים סיורים לימודיים ואף ימי צילום מרוכזים אשר תוצרתם מאוגדת בתיק עבודות העומד לרשות בוגרי הקורס ומהווה את כרטיס הכניסה שלהם לעולם האופנה בארץ!

הקורס מועבר על ידי ליאת אשורי- מטובות הסטייליסטים בארץ, אשר מופקדת על הסטייל האישי של כוכבים רבים ומכתיבה טרנדים אופנתיים!

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
האקדמיה לעיצוב אופנה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?