מכללת דעת השרון

ללמוד. לדעת. להצליח.

מכללת דעת השרון מציעה קורסי מחשבים מרתקים ועדכניים במניפה עשירה של התמחויות, המקנים כלים מקצועיים מתקדמים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מכללת דעת השרון - קורסי מדעי המחשב
קורס קידום אתרים
קורס מנהלי מדיה חברתית
קורס מפתחי אפליקציות
קורס הכרת המחשב
קורס אופיס 2010

מכללת דעת השרון - קורסי מחשבים
מכללת דעת השרון שייכת לקבוצת דעת, והיא נמנית עם המוסדות הוותיקים בישראל המציעים קורסי מחשבים. במהלך 22 שנות פעילותה עד כה, הכשירה המכללה מעל 12,500 בוגרים, אשר השתלבו במשרות בכירות מרתקות בחברות הייטק מובילות, בתפקידים דוגמת ניהול צוותים, פיתוח, ניהול פרויקטים, ויזמות של חברות סטרט אפ.

צוות מרצים איכותי - מכללת דעת השרון
המרצים של מכללת דעת השרון כוללים את מיטב המרצים בתחומם בישראל, דבר המבטיח כי תוכניות הלימודים יהיו עדכניות ומותאמות לצרכים האחרונים של תעשיית ההייטק. הודות לכך, הסטודנטים זוכים לכלים מעשיים מתקדמים, המאפשרים להשתלב במהירות בעולם ההיי טק בחברות מובילות או בהקמה של חברה פרטית מצליחה.

מכללת דעת השרון - יתרונות לסטודנטים
לרשות הסטודנטים של מכללת דעת השרון עומדים יתרונות רבים, כאשר העיקרי שבהם הוא מסלול לימודי בוקר וערב. יתרונות נוספים לסטודנטים של קורסי מחשבים כוללים זמינות מלאה של המרצים, הקפדה על כיתות קטנות, יחס אישי לכל סטודנט, טיפול אישי לסיום מוצלח של הלימודים, השתלבות מהירה בעבודה.

התמחות בשכר בתום הלימודים - מכללת דעת השרון
מכללת דעת השרון מציעה לסטודנטים מסלול מיוחד ובלעדי בישראל, של התמחות בשכר התום הלימודים. מסלול זה מאפשר לבוגרים לרכוש ניסיון פרטי בתחום ההתמחות, וכן להיחשף לחברות הגדולות, ראשית כמתמחים ומאוחר יותר כמועסקים של החברה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת דעת השרון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?