דיאלוג- בית הספר לשפות

קורס עברית

דיאלוג - בית הספר לשפות של האוניברסיטה הפתוחה מציג קורס עברית המשפר את מיומנויות השיחה בשפה ואף את יכולת הקריאה והכתיבה. הקורסים בעברית מתחלקים לשלוש רמות לימוד בהתאם לשליטת התלמיד בשפה טרום התחלתו את הקורס.

מבצע קיץ בדיאלוג - מלאו את הפרטים ותוכלו לשמוע על מחירי הקיץ המוזלים! בתוקף עד ה-30.6.10

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

העברית הינה שפה עתיקת יומין המתפתחת ומשנה תדיר. קורס עברית של דיאלוג- בית הספר לשפות של האוניברסיטה הפתוחה משפר את מיומנויות השיחה, הקריאה והכתיבה בשפה השמית העתיקה שכולנו חיים ונושמים. הקורס מתאים במיוחד לעולים חדשים, עולים ותיקים ודוברי השפה הערבית המעוניינים ללטש את השפה.

רמת מתחילים: הקורס מתמקד ביכולת ניהול שיחה בסיסי בעברית ומקנה אוצר מילים וביטויים, מלמד את האלף בית העברי, הטיות השם והפועל, מקנה את יסודות המבנה הדקדוקי והתחבירי במשפט ומאפשר יכולת קריאה בסיסית בעברית. הקורס מתאים לחסרי ידע קודם בשפה.

רמת ביניים: מיועד לתלמידים בעלי שליטה בסיסית בעברית המעוניינים להעמיק ולשפר את שליטתם בשפה. במסגרת הקורס מושם דגש רב על שיפור השטף והדיוק בשיחה, הרחבת אוצר המילים ואף נעשה שימוש בטקסטים כבסיס ללמידה אינטראקטיבית.

רמת מתקדמים: הקורס מיועד לדוברי השפה העברית המעוניינים לעדן וללטש את השפה. במהלך הקורס מתקיימות שיחות על נושאים מורכבים בדגש על שטף ודיוק והקניית ביטויים. במהלך הקורס נקראים טקסטים, עיתונים ומאמרים שונים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
דיאלוג- בית הספר לשפות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?