דיאלוג- בית הספר לשפות

קורסי אנגלית

קורסי האנגלית של דיאלוג - בית הספר לשפות מבית לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה - נשענים על ההנחה כי אנגלית הינה השפה הפופולארית והנדרשת ביותר בעולם הן לפנאי והן לעסקים. לכן, מציע דיאלוג קורסי אנגלית למטרות שונות ומגוונות: קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית לרמת ביניים, קורס אנגלית למתקדמים וקורס אנגלית עסקית.

קורסי האנגלית מוכרים לפיקדון.
הקורסים אינם מוכרים לצרכי גמול השתלמות
הקורסים מתקיימים בשעות הבוקר/אחר הצהריים/ערב
הקורסים מיועדים לגילאי 18 ומעלה

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסי האנגלית של דיאלוג: 
קורסי האנגלית של דיאלוג כוללים את כל ארבעת מיומנויות השפה - דיבור, הבנת הנשמע, הבנת הנקרא והכתיבה. הקורסים מתקיימים במגוון רמות לימוד.

קורס אנגלית מדוברת -
רמת מתחילים:
הקורסים מתמקדים ביכולת ניהול שיחה בסיסי באנגלית ומקנים אוצר מילים וביטויים, מלמדים את יסודות המבנה הדקדוקי במשפט ומאפשרים יכולת קריאה בסיסית באנגלית. הקורסים מתאים לחסרי ידע קודם בשפה.
רמת ביניים: מיועדים לתלמידים בעלי שליטה בסיסית באנגלית המעוניינים להעמיק את שליטתם בשפה. במסגרת הקורסים מושם דגש רב על שיפור השטף והדיוק בשיחה, הרחבת אוצר המילים ואף נעשה שימוש בטקסטים כבסיס ללמידה אינטראקטיבית.
רמת מתקדמים: הקורסים מיועדים לדוברי השפה האנגלית המעוניינים לעדן וללטש את השפה. במהלך הקורסים מתקיימות שיחות על נושאים מורכבים בדגש על שטף ודיוק והקניית ביטויים. במהלך הקורסים נקראים טקסטים, עיתונים ומאמרים שונים.

משך הלימודים: הלימודים נמשכים כ-60 שעות לימוד אקדמיות, המתפרסות על פני 3-4 חודשים.
תעודה: סיום הלימודים ועמידה במטלות הקורס מזכים את התלמיד בתעודה מטעם בית ספר דיאלוג - בית הספר לשפות מבית לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה.

קורס אנגלית עסקית -
במסגרת לימודי אנגלית עסקית רוכשים התלמידים את היכולת לתקשר עם לקוחות ועמיתים, להעביר מסרים, לפתח קשרים עסקיים - וכל זאת בשפה ברורה ורהוטה. בנוסף, הקורס מתמקד בשימוש בשפה המקובלת ובביטויים מתאימים בעת כתיבת דואר אלקטרוני ומכתבים. תוך כדי כך, קורס אנגלית עסקית גם מגביר את מודעות הלומדים להבדלים בין תרבויות ולקודים שונים של התנהגות. הקורס מיועד לדוברי אנגלית ברמת ביניים ומעלה וכולל נושאים כגון היכרות, ברכות ונימוסים, הצגת החברה, המוצר והשירותים, ניהול פגישות ושיחות עם עמיתים, תרבות השיחה הטלפונית, Small talk – מארחים ומתארחים, גישור על פערים תרבותיים, תקשורת רב לאומית,שפת התכתובת והכתיבה העסקית ועוד. הקורס נלמד במשך 60 שעות לימוד אקדמיות, המתפרסות על פני 15 מפגשים לאורך 4 חודשים.

תעודה: סיום הלימודים ועמידה במטלות הקורס מזכים את התלמיד בתעודה מטעם בית ספר דיאלוג - בית הספר לשפות מבית לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
דיאלוג- בית הספר לשפות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?