דור לימודים

קורס תיאוריה - הכנה למבחני תאוריה של משרד הרישוי

מרכז הלמידה דור לימודים מציע קורס תיאוריה - הכנה למבחני תאוריה של משרד הרישוי. הלימודים בקורס מיועדים לכל מי שמעוניין לגשת למבחני התאוריה של משרד הרישוי להצליח בהם כבר על הפעם הראשונה. הלימודעם בקורס נעשים תוך שימוש בשיטה ממוחשבת, ע"י מורין מקצועיים בעלי ניסיון רב כאשר החומר מותאם כמובן לדרישות משרד הרישוי. 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס תיאוריה - הכנה למבחני תאוריה של משרד הרישוי - דור לימודים:
מי שמעוניין לקבל רישיון נהגיה, או בתור התחלה ללמוד נהיגה עליו לעבור מבחן תיאוריה שהינו מבחן עיוני של משרד הרישוי הכולל חומר רב על חוקי התנועה , תמרורים ועבירות תנועה. עם השנים ועם העלייה המצערת בתאונות הדרכים הופך המבחן לעמוס יותר ולפיכך קשה יותר - המטרה היא לדאוג שמי שעובר אותו ידע להפוך את התיאוריה למעשה ולנהוג עפ"י חוקי ישראל בכבישים.
 
קורס תיאוריה - הכנה למבחני תאוריה של משרד הרישוי שמתקיים בדור לימודים מיועד לכל מי שמעוניין בקורס מקצועי ומסודר ללימודי התיאוריה. במסגרת הקורס נערכים השיעורים בכיתת מחשבים ע"י תוכנות ממוחשבות ומועברים ע"י צוות מורים מנוסה ומיומן בהוראת נהיגה. הנושאים הנלמדים בקורס תיאוריה כוללים את כל הנושאים אותם דורש משרד הרישוי, כאשר הם מתעדכנים באופן תדיר. בנוסף, מורי הקורס שמים דגש על נושאים הידועים כבעייתיים ועוזרים לכל תלמיד בנקודות החולשה שלו. הלימודים בקורס כוללים כ-20 שעות לימוד אקדמיות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
דור לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?