גימנסיה בגרויות

באים מהאהבה

רשת גימנסיה בגרויות מתמחה בקורסי הכנה לבחינות הבגרות בקרב מבוגרים שמטרתם להשלים ולשפר בגרויות. בגימנסיה בגרויות מבינים את חשיבותה של תעודת הבגרות כקרש קפיצה לקבלה לעבודה ולצורך לימודים אקדמיים ומציעים קורסי בגרות במקצועות שונים תוך ליווי אישי עד להשגת תעודת בגרות מלאה. לגימנסיה בגרויות סניפים בחיפה כרמל, קריות, באר שבע, חדרה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסי הכנה לבגרות - קורסים בגימנסיה בגרויות:
קורס בגרות באזרחות
קורס בגרות במתמטיקה
קורס בגרות בלשון
קורס בגרות באנגלית
קורס בגרות בהסטוריה
קורס בגרות בתנ"ך
קורס בגרות בספרות

קורסי הבגרות הינם קורסים איכותיים וממוקדים המיועדים למבוגרים מעל גיל 18 ולחיילים משוחררים, הרוצים להשלים את תעודת הבגרות או לשפר את ציוניהם במטרה להתקבל ללימודים אקדמיים. קורסי הבגרות נערכים בתנאים אופטימליים להשגת תעודת בגרות מלאה בציונים גבוהים, תוך ליווי אישי של התלמידים לאורך כל הדרך עד להשגתה. הגימנסיה מקיימת מסלול הכנה לבחינות הבגרות המיועד לחיילים משוחררים שאין בידם תעודת בגרות וממומן על ידי משרד הבטחון.

קורסי הבגרות הם ממוקדים ואיכותיים בעלי תכנים עדכניים השואפים להוציא את מרב הפוטנציאל של כל תלמיד ולהגדיל את סיכויי ההצלחה בבחינות הבגרות במקצועות השונים. הלומדים בקורסים השונים נהנים מלימודים בתנאים מצויינים,אווירה נעימה וייחודית,  תנאי לימוד נוחים המאפשרים לשלב לימודים ועבודה,  מורים ואנשי חינוך מקצועיים וכריזמטים בעלי נסיון רב בהכנה לבחינות הבגרות והמתוגמלים מהצלחת התלמידים ושביעות רצונם, יחס אישי וחם, ליווי לאורך כל הדרך, חומרי לימוד מתקדמים ומעודכנים, קורס קצר ואינטנסיבי. הגימנסיה מעניקה ביטוח בגרות שמטרתו מסגרת לימודית עד השגת הציון המבוקש. הלימודים נמצאים בפקוח של משרד החינוך ומוכרים על חשבון הפיקדון הצבאי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
גימנסיה בגרויות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?