מכון גומא

קורס פרקטיקום בגישור

גומא המרכז הישראלי לגישור ואימון מציע מגוון קורסים מקצועיים בתחומי אימון וגישור, וביניהם קורס פרקטיקום בגישור, המיועד לבוגרי קורס גישור שמעוניינים להתמקצע טרם עבודתם העצמאית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס פרקטיקום בגישור מטעם מכון גומא, הינו קורס העשרה המיועד לבוגרי קורס גישור בסיסי. הקורס מאפשר התנסות מעשית בגישור בתיקים של בית משפט השלום ובית משפט לתביעות קטנות, טרם העבודה העצמאית כמגשר. מכון גומא מכיר בחשיבות הפרקטיקה בתהליך הגישור, ועל כן מאפשר לבוגרי קורס גישור בסיסי לצפות בעבודתם של מגשרים מוסמכים ואף לקחת חלק פעיל בתהליך הגישור, תוך ליווי צמוד של מגשר מנוסה.

תכני הלימוד בקורס פרקטיקום בגישור במכללת גומא כולל תכנים כגון חזרה על מודל הגישור, אסטרטגיות שונות בגישור, זיהוי וטיפול בהתנגדויות, ביצוע בוחן מציאות בגישור, אסכולות בגישור, עבודה עם עורכי דין והעברת מסרים. בנוסף לחזרה על החומר העיוני כולל הקורס גם צפייה בתהליך גישור המבוצע על ידי מגשרים מוסמכים וגישור מעשי עם אחד המגשרים. תנאי הקבלה לקורס במכון גומא כוללים סיום קורס גישור בסיסי, המלצות ממנחי הקורס ומעבר ראיון אישי. הלימודים בקורס פרקטיקום בגישור נמשכים 75 שעות הנפרשות על פני 15 מפגשים פרונטאליים.

קורס פרקטיקום בגישור הינו השלב הסופי בדרך להיות מגשרים מוסמכים. כל הקורסים  במכון גומא מועברים על ידי צוות הוראה וותיק ומקצועי, בעל ניסיון מעשי רב הן בגישור והן בהדרכה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכון גומא
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?