גומא - המרכז הישראלי לגישור ואימון

קורס למציאת ייעוד אמיתי

קורס למציאת ייעוד אמיתי הינו קורס ייחודי המועבר בגומא- המרכז הישראלי לגישור ואימון. הקורס, אשר נבנה על פי שיטתו של טים קלי, מאפשר למשתתפים לחקור וגלות בעצמם את הייעוד, תוך התמודדות עם שאלות מהותיות, פחדים והתנגדויות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס למציאת ייעוד אמיתי - גומא המרכז הישראלי לגישור ואימון
קורס למציאת ייעוד אמיתי הוא קורס מיוחד במינו אשר עוסק בשאלות הגדולות מכל, אשר מעסיקות כל אחד מאיתנו- מי אני?, מה נועדתי לעשות בחיי?, מה התכלית בחיי?, במה אהיה הכי טוב?, מהו ייעודי האמיתי? ומהו הדבר שאותו אעשה שייתן לי את המשמעות הגדולה ביותר?. הקורס אשר נבנה על פי שיטתו של טים קלי יוצא מנקודת הנחה כי כיוון וכולנו שונים מבחינה גנטית, אישיותית, כישורים וניסיון חיים, עבור כל אדם קיים ייעוד, משהו בו הוא אפקטיבי ביותר ונותן משמעות לחייו.

קורס מציאת ייעוד אמיתי מאפשר למשתתפיו לגלות את ייעודם האמיתי, תוך שהם מתמודדים עם פחדים והתנגדויות ומגלים על עצמם בצורה מתודית ומפורטת, עקיפה וישירה.

קורס למציאת ייעוד אמיתי - קהל היעד 
הקורס מיועד למאמנים, מטפלים ולכל מי שמעוניין למצוא את ייעודו בחיים, למצוא תכלית לחייו.

קורס למציאת ייעוד אמיתי - מבנה הקורס

הקורס כולל כ- 48 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תשעה מפגשים שבועיים, בני 4 שעות כל אחד. 
מנחת הקורס היא גב' ענת מילנר כהן, מורה ומנחה למציאת ייעוד בשיטת ייעוד אמיתי. מילנר כהן היא מרצה באוניברסיטת תל אביב, מאמנת ומרכזת את תחום האימון בגומא.

במסגרת הלימודים בקורס כל ארבעה משתתפים ילוו במנחה ייעוד, לצורך תרגול והטמעה של השיטה. בסיום הקורס יהיו התלמידים זכאים לליווי נוסף של עד ארבעה מפגשים עם מנחי ייעוד בשיטתו של טים קלי למציאת ייעוד.

קצת על טים קלי
טים קלי הוא מאמן ויועץ לחברות בינלאומיות גדולות ומוכרות (ביניהן חברת HP, חברת צ'רלס שוואב, חברת דלוייט, ועוד). קלי הינו המפתח של שיטת TRUE PURPESE (ייעוד אמיתי) ומוביל כיום בעולם ובמיוחד בארה"ב תוכניות המסייעות ליחידים ולארגונים למצוא את ייעודם.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
גומא - המרכז הישראלי לגישור ואימון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?