גומא המרכז הישראלי לגישור ואימון

קורס אימון משפחתי וזוגי

קורס אימון משפחתי וזוגי במכון גומא המרכז הישראלי לגישור ואימון מעניק כלים מקצועיים מתקדמים למאמנים, לשם התמודדות עם המארג המורכב הנקרא משפחה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

אימון זוגי ואימון זוגי הינו תחום התמחות אשר נחשב למאתגר במיוחד, מאחר וישנם אספקטים רבים אשר יש להתחשב בהם. במהלך קורס אימון משפחתי וזוגי במכון גומא המשתתפים ירכשו מיומנויות לשם שיפור התפקוד המשפחתי, יצירת פרויקט משפחתי, ועוד.

קורס אימון משפחתי וזוגי - גומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון - מטרת הקורס:
מכון גומא לגישור ואימון מציב מספר מטרות בפני המשתתפים בקורס אימון משפחתי וזוגי, כאשר העיקריות הן מתן כלים ומיומנויות חדשים למאמנים אישיים ביחסים ותקשורת, וכן הקניית ידע כלים ומיומנויות לאימון משפחתי.

קורס אימון משפחתי וזוגי - גומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון - תכני לימוד:
תוכנית הלימודים של קורס אימון משפחתי וזוגי במכון גומא עשירה ומגוונת, וכוללת קשת רחבה של נושאים. שייכות ומקום במשפחה, שיטות חינוך רצויות ומצויות, מודל אימון משפחתי, פרויקט משפחתי, תקשורת משפחתית, מודל אימון זוגי, סגנונות של ניהול משפחה ובניית עתיד משפחתי הם רק חלק מהנושאים של קורס אימון משפחתי וזוגי.

קורס אימון משפחתי וזוגי - גומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון - תנאי קבלה:
דרישות הקבלה של קורס אימון משפחתי וזוגי בגומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון כוללות סיום קורס הכשרת מאמנים באחד מהמוסדות המוכרים בארץ, ונוסף על כך ראיון אישי.

קורס אימון משפחתי וזוגי - גומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון - היקף הלימודים:
משך קורס אימון משפחתי וזוגי הוא 90 שעות אקדמיות בסך הכול, כאשר מתוכן 77 שעות תיאורטיות אקדמיות, במתכונת של פגישה שבועית במשך 11 מפגשים. בנוסף, כל המשתתפים של קורס אימון משפחתי וזוגי במכון גומא נדרשים לאמן משפחה או זוג במשך 10 פגישות, כולל סופרוויז'ן קבוצתי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
גומא המרכז הישראלי לגישור ואימון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?