גומא המרכז הישראלי לגישור ואימון

קורס אימון בני נוער ומתבגרים

קורס התמחות לאימון בני נוער ומתבגרים בגומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון, מקנה כלים מקצועיים מתקדמות לשם עבודה פרטנית עם מתבגרים ובוגרים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס התמחות לאימון בני נוער ומתבגרים - גומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון - מטרת הקורס:
קורס התמחות לאימון בני נוער ומתבגרים מעניק מפתח מיומנויות בתחום עבודה עם מתבגרים בגילאי 10-18, וכן עם בוגרים בגילאים 18-30 אשר נמצאים בתחילת דרכם. המטרה המרכזית של קורס התמחות לאימון בני נוער ומתבגרים במכון גומא היא הקניית מודל עבודה, מיומנויות וכלים אשר יאפשרו לנהל תהליך בקרב בני נוער, תוך שיתוף ההורים.

קורס התמחות לאימון בני נוער ומתבגרים - גומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון - קהל יעד:
מכון גומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון, פיתח קורס התמחות לאימון בני נוער ומבוגרים אשר מיועד למאמנים המעוניינים לטפל בקהלים נוספים. בנוסף, גם אנשי מקצוע מתחומי הטיפול והייעוץ ימצאו עניין רב בתכני הקורס.

קורס התמחות לאימון בני נוער ומתבגרים - גומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון - תכני לימוד:
קורס אימון בני נוער ומתבגרים כולל נושאים מרתקים, ובהם בניית ערכים אישיים לאור הערכים המשפחתיים, זוגיות בחיי המתבגר, המתבגר והסביבה, שימוש בכלים גישוריים לשם פתרון קונפליקטים, מאפייני גיל ההתבגרות והשפעתם על מודל העבודה האימוני, התמודדות מול מסגרות באווירה של שינוי, ועוד.

קורס התמחות לאימון בני נוער ומתבגרים - גומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון - היקף הלימודים:
משך הקורס הינו 56 שעות אקדמיות, על פני 8 מפגשים בין 7 שעות אקדמיות כל אחד, במתכונת שבועית. לאחר סיום קורס אימון בני נוער ומתבגרים ניתן לבחור האם לאמן בן נוער בשיתוף הוריו בליווי סופרוויז'ן אישי או קבוצתי, בתשלום נוסף.

קורס התמחות לאימון בני נוער ומתבגרים - גומא, המרכז הישראלי לגישור ואימון - אופן הלימוד:
מכון גומא לגישור ואימון פיתח תוכנית לימודים מרתקת, המשלבת בין הקניית ידע תיאורטי מעמיק, צפייה וניתוח סיטואציות רלוונטיות מסרטים, תרגול בקורס, הדגמה של תהליך אימון, ויצירת קשר קבוע של 6 מפגשים עם מתבגר שהינו מכר.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
גומא המרכז הישראלי לגישור ואימון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?