מכון גומא

קורס ניהול העסק הקטן

מכללת גומא הינה מכללה מובילה במקצועות הגישור והאימון, ביניהם גישור מעשי. קורס ניהול העסק הקטן מעניק כלים מקצועיים מתקדמים, ומעשיר את הידע של הסטודנטים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס ניהול העסק הקטן
הודות לשיתוף הפעולה ההדוק בין מכון גומא והקריה האקדמית קריית אונו, נוצר קורס ייחודי המהווה מענה לבעלי מקצועות חופשיים המעוניינים להתחיל קריירה עצמאית, או לבעלי עסקים קטנים אשר מבקשים לשפר ולקדם את העסק שלהם. על מנת להקים ולנהל עסק קטן יש צורך בידע רב, לצד כלים פרקטיים מגוונים. מכון גומא פיתח קורס מקיף אשר מרכז את כלל התחומים איתם צריך להתמודד יזם בתחילת דרכו, ובכלל זה ההבנה כי הכול תלוי ביזם עצמו.

קורס ניהול העסק הקטן - מכון גומא
על מנת להעניק למשתתפים את ההתחלה הטובה ביותר, קורס ניהול העסק הקטן במכון גומא כולל הרצאות תיאורטיות שונות, לצד ליווי של מאמן אישי לכל משתתף.

קורס ניהול העסק הקטן - מטרות הקורס
במהלך הלימודים הסטודנטים יקבלו ידע תיאורטי ומעשי כיצד להקים עסק קטן, יפתחו כלים להתמודדות מול הרשויות השונות, ובניהול הכספי, יזכו לסיוע בהפיכת היוזמה למציאות, וירכשו יכולות ומיומנויות הקשורות לתחום השיווק, מיתוג ומכירות.

קורס ניהול העסק הקטן - נושאי הלימוד
תוכנית הלימודים של הקורס מרתקת במיוחד, וכוללת את כל הידע הנחוץ על מנת לצאת לדרך עסקית חדשה. נושאים דוגמת יצירתיות ככלי שיווקי, יסודות הכרחיים להצלחה עסקית מרעיון לעסק, קידום האתר האישי ברשת האינטרנט, תקשורת בלתי מילולית כחלק מיצירת מכירה, יסודות השיווק, הצגה עצמית והצגת נושא, שיווק אישי באמצעות רשתות חברתיות בלוגים ופורומים באינטרנט, דוחות כספיים ומוסדות המס בישראל וכדאיות עסקית הם רק חלק מנושאי הלימוד.

קורס ניהול העסק הקטן - מתכונת הלימודים
משך הקורס הוא 53 שעות אקדמיות, במתכונת של עשרה מפגשים, אחת לשבוע, בני ארבע שעות שעון כל אחד. לאחר סיום חלק זה, התלמידים יוכלו לבחור האם ברצונם לעבור תהליך אימון אישי של עשר פגישות נוספות, על מנת ליישם בצורה טובה יותר את החומר שנלמד בקורס.

קורס ניהול העסק הקטן - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת השתתפות בקורס ניהול העסק הקטן החתומה על ידי גומא והקריה האקדמית קריית אונו.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכון גומא
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?