מכון גומא

קורס התנסות מעשית בגישור

מכללת גומא הינה מכללה מובילה במקצועות הגישור והאימון, ביניהם גישור מעשי. קורס התנסות מעשית בגישור מעניק כלים מקצועיים מתקדמים, ומעשיר את הידע של הסטודנטים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס התנסות מעשית בגישור - מכון גומא
היו אלה חז"ל שאמרו שאין חכם כבעל ניסיון, ואמירה זו נכונה עד לימינו. מכון גומא מציע לתלמידיו קורס ייחודי, המאפשר להרחיב ולרכוש ידע נוסף על זה שנרכש במהלך קורס גישור בסיסי. במהלך הקורס הסטודנטים נחשפים לנושאים מגוונים דוגמת טכניקות לבניית דיאלוג, התמודדות עם הפרעות לתהליך הגישור ואסטרטגיות עבודה, כולל אפשרות ללוות תהליך גישורי אמיתי.

קורס התנסות מעשית בגישור - מטרות הקורס
באמצעות ליווי ולקיחת חלק פעיל בהליך הגישור בהכנות לפני, בצפייה בתהליך ובניתוח לאחר מעשה, המשתתפים יפתחו כלים מעשיים מתקדמים. בין השאר, התלמידים יעמיקו את יכולת הלמידה הגישורית, יפתחו את יכולותיהם באמצעות חידוד כלים ומיומנויות גישוריות ידועות והוספת כלים ומיומנויות חדשות, ויצרו רב שיח בין מגשרים.

קורס התנסות מעשית בגישור - נושאי הלימוד
מכון גומא פיתח תוכנית לימודים מרתקת במיוחד, המעניקה לסטודנטים ידע מגוון ועדכני. בין השאר, קורס התנסות מעשית בגישור יעסוק בנושאים דוגמת התמודדות עם התנגדויות, טכניקות לבניית דיאלוג עם ובין הצדדים, עריכת הסכמי גישור, הדרך להשתלב בתחום הגישור בארץ, העברת מסרים אפקטיבית, התנגדויות תוכניות, ניסוח מחדש, התמודדות עם הפרעות, זיהוי נושאים ואינטרסים, סוגי התנגדויות, ועוד.

קורס התנסות מעשית בגישור - מתכונת הלימודים
משך הקורס הוא 43 שעות אקדמיות, במתכונת של שמונה פגישות שבועיות, בנות ארבע שעות כל אחת. לאורך הקורס המשתתפים יצפו בארבעה גישורי אמת, כל אחד נמשך שעתיים.

קורס התנסות מעשית בגישור - תנאי קבלה
על מנת להתקבל לקורס, יש לסיים קורס גישור בסיסי המוכר על ידי משרד המשפטים כולל כל חובותיו, ולהציג המלצה מאת מדריך קורס הגישור הבסיסי.

קורס התנסות מעשית בגישור - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת השתתפות בקורס התנסות מעשית בגישור החתומה על ידי גומא.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכון גומא
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?