מכון גומא

קורס התמחות באימון עסקי

מכללת גומא הינה מכללה מובילה במקצועות הגישור והאימון, ביניהם גישור מעשי. קורס התמחות באימון עסקי מעניק כלים מקצועיים מתקדמים, ומעשיר את הידע של הסטודנטים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס התמחות באימון עסקי - מכון גומא
אימון עסקי הוא תחום חדש ומבוקש, אשר מציע מגוון רחב של הזדמנויות עסקיות. עם זאת, על מנת להשתלב בתחום יש להכיר בצורה מעמיקה את העולם העסקי, כמו גם להיות בעל כלים אימוניים רבים. מכון גומא, בשיתוף פעולה עם המכון ליצירת מציאות, מציעים קורס אימון עסקי ייחודי, המאפשר לאמן מנהלים, מחלקות וצוותים, ולהשפיע בכל הרמות. במהלך הקורס יירכשו הכלים הנחוצים בכדי להבחין בין אימון ניהולי, עסקי וארגוני, תוך העמקה בכל אחד מהתחומים לעיל.

קורס התמחות באימון עסקי - מטרות הקורס
במהלך הלימודים הסטודנטים יפתחו כלים ומיומנויות לשם אימון טוב יותר בתחום הארגוני והעסקי, ילמדו באמצעות התנסות מעשית, ויקבלו ידע תיאורטי ומעשי בנושאי האימון העסקי, וביניהם: תוכניות עסקיות, שיווק, מכירות ועוד.

קורס התמחות באימון עסקי - נושאי הלימוד
מכון גומא פיתח תוכנית לימודים מרתקת במיוחד, המעניקה לסטודנטים ידע מגוון ועדכני. בין השאר, קורס התמחות באימון עסקי יעסוק בנושאים דוגמת התערבויות אימוניות בארגון, יזמות, תקשורת תוך ארגונית, תוכנית עסקית, שיטות עבודה, ניהול משאבים, חווית המנהל, פוליטיקה תוך ארגונית, פתרון קונפליקטים, גבולות האימון, האימון הניהולי, נהלי עבודה, מובילות בארגון, ועוד.

קורס התמחות באימון עסקי - מתכונת הלימודים
משך הקורס הוא 53 שעות אקדמיות, במתכונת של עשרה מפגשים לימודיים קבוצתיים. חלק נוסף של קורס התמחות באימון עסקי כולל התנסות באימון עסקי בפועל, באמצעות 10 פגישות הכוללות הנחיה מקצועית על ידי מאמן בכיר, וזאת בכדי ליישם את החומר התיאורטי שנלמד בכיתה.

קורס התמחות באימון עסקי - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת השתתפות בקורס התמחות באימון עסקי החתומה על ידי גומא והמכון ליצירת מציאות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכון גומא
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?