גובולס - GoBulls - שוק ההון

קורס מסחר במניות ואופציות

קורס מסחר במניות ואופציות במכללת גובלס GoBulls שואף להכשיר סוחרים לנהל תיק השקעות באופן עצמאי ולהתמקצע במסחר בשוק ההון ובאופציות בפרט. הקורס כולל לימוד מעמיק בנושא מניות, תעודות סל, אינדקסים ואופציות וכן ניתוחי שוק ומניה ומעניק ידע נרחב וכלים יחודיים להצלחה.
שימו לב: הקורס מתקיים אונליין באינטרנט בלבד!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מסחר במניות ואופציות:
קורס מסחר במניות ואופציות במכללת גובלס מכשיר סוחרים עצמאיים ומחולק לחודשים ולקבוצות עם רמת ידע שונה, כאשר ניתן להכנס לקבוצות השונות על פי רמת ידע אישית של כל משתתף. הלימוד בקורס מתבצע בעזרת תרגול שוטף בחשבון וירטואלי אצל ברוקר מומחה. הלימודים מלווים בפרקים מוקלטים בנושאים הספציפיים הרלוונטים לכל פגישה בנפרד, הפגישות חיות ומוקלטות לשמיעה חוזרת ללא הגבלת מספר פעמים. סביבת העבודה בקורס היא ארה"ב כאשר ניתן לישם את כללי המסחר בכל שוק למעט שינויים קלים.

קורס מסחר במניות ואופציות במכללת גובלס GoBulls  - היקף הקורס:
הקורס יתקיים במשך 8 חודשים אונליין באינטרנט.

קורס מסחר במניות ואופציות במכללת גובלס GoBulls  - תכני לימוד:
חודש ראשון - יוקדש להכרת שוק ההון בכללותו וכלי המסחר בפרט, מבחינה פנדומנטלית ,טכנית וסנטימנט וכולל יתרונות וחסרונות של כל כלי בנפרד. (כלי מסחר = מניות או כל תעודת מסחר שוות ערך להן ואופציות); הבנת אסטרטגיה בסיסית המלמדת את המשקיעים להשקיע במניות וכיצד להגן עליהן מפני ירידת ערך הפסדים.
חודש שני - יוקדש ללימוד ותרגול אסטרטגיות בסיסיות העונות לשאלה איך לשלוט בדובים ובשורים ודרכים לייצור הכנסה חודשית בתיק השקעות קיים. האסטרטגיות הנלמדות בחודש זה משלבות בין שני כלים: מניות ואופציות.
חודש שלישי - יוקדש ללימוד אסטרטגיות בסיסיות המשתמשות רק באופציות פוט.התמקצעות בעסקאות spread. שימוש באופציות פוט להשגת רווחים אופטימלים לכל אחד ממגמות השוק (שוק דובי ,שורי ויציב). למה עסקאות spread? בעסקאות מסוג זה מחשבים בדיוק מה אחוז הרווח ומהו אחוז ההפסד בעסקה. לדוגמה: נלמד לקנות מניות בsale תוך ניהול סיכונים מדויק בעזרת אופציות פוט.
חודש רביעי - יוקדש ללימוד אסטרטגיות בסיסיות המשתמשות רק באופציות קול תוך התמקצעות בעסקאות spread. שימוש באופציות קול להשגת רווחים אופטימלים לכל אחד ממגמות השוק (שוק דובי ,שורי ויציב). למה להשתמש בעסקאות spread? כיוון שבעסקאות מסוג זה מחשבים בדיוק מה אחוז הרווח ומהו אחוז ההפסד בעסקה. לדוגמה: נלמד להרויח ממניות גם כשהן יורדות בעזרת אופציות קול.
חודש חמישי - יוקדש למטרה שלנו - להרויח! בחודש זה לומדים לתקן (adjustment) עסקאות מפסידות, תיקון עסקאות קיימות שהלכו נגדנו. נתמקד בדרכי תיקון של כל אופציה בנפרד. אופציות פוט ואופציות קול.
חודש שישי - יוקדש ללימוד סדרה של אסטרטגיות המשלבות בין 4+ רגלים בכל עסקה, נלמד להתאים את האסטרטגיות למגמה הקיימת. אסטרטגיות כגון :Iron Condor פלוס ,Ratio.
חודש שביעי - יוקדש ללימוד תיקון עסקאות  Spread  בסיסיות מפסידות. תרגול, תרגול, תרגול. 
חודש שמיני - יוקדש למפגשים ממוקדים לניהול סיכונים בתיק השקעות, בהתחשב בגודל תיק, סוג השקעות וניהול אסטרטגיות שונות. מיועד לבוגרי הקורס בלבד.

קורס מסחר במניות ואופציות במכללת גובלס GoBulls  - קהל היעד:
קורס מלא מיועד לסוחרים ברמות ידע שונות ומחולק על פי חודשים, כאשר לכל חודש דרישות קבלה הספציפיות לו.
דרישות הקבלה על פי החלוקה לחודשים:
חודש שני
מיועד למשתתפים המכירים את שוק ההון ( מניות ואופציות) ומתאים למעוניינים לתחזק תיק עם רמת פעילות לא גבוהה עם רמת סיכון נמוכה.
חודשים שלישי ורביעי מיועדים למשתתפים המכירים את שוק הון ומעונינים להרחיב את הידיעות שלהם במסחר במניות ואופציות.
חודשים חמישי ושישי מיועדים למשתתפים המעונינים להתמחות במסחר באופציות. נדרשת מיומנות בשימוש באופציות.
חודש שביעי מיועד למשתתפים המעונינים להתמחות במסחר באופציות ובעלי מיומנות בשימוש באופציות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
גובולס - GoBulls - שוק ההון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?