גובולס - GoBulls - שוק ההון

GoBulls קורס בשיטות מסחר מתקדמות באופציות

GoBulls (גובולס) אשר מתמחה במסחר בארה"ב, מציעה קורסים שונים המתמקדים בלמידה והיכרות מקצועית עם אסטרטגיות, שיטות השקעה שונות, מניות ואופציות הנסחרות בארה"ב. GoBulls מציע קורס בשיטות מסחר מתקדמות באופציות אשר מציע הכרות יסודית עם סוגים שונים של האסטרטגיות האופטימליות בכל מגמת שוק. 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס בשיטות מסחר מתקדמות באופציות - גובולס - GoBulls - שוק ההון:
קהל היעד -

קורס בשיטות מסחר מתקדמות באופציות מיועד לבוגרי קורס פרקטי ביסודות שוק ההון משולב באופציות של GoBulls או לבעלי ידע מעמיק באופציות. הקורס מתאים לסוחרים המבקשים להתמחות ביצירת הכנסה שוטפת ממסחר באופציות.

קורס בשיטות מסחר מתקדמות באופציות - תוכן הקורס - 
במסגרת קורס בשיטות מסחר מתקדמות באופציות יכירו המשתתפים באופן יסודי סוגים שונים של האסטרטגיות האופטימליות בכל מגמת שוק. כל אחת מהפגישות בקורס תעמיק את יכולתו המעשית של המשתתף ע"י שימוש בפלטפורמה מקצועית למסחר באופציות. מטרת הקורס הינה להביא את המשתתפים לדרגת מקצוענות תוך שימת דגש על נהול סיכונים ומיקסום הזדמנויות.
GoBulls מאמינים בלימוד באמצעות דרך פשוטה ומובנית ותוך תמיכה אישית רציפה לכל משתתף. גם בקורס זה הלמידה נעשת מהמחשב האישי של המשתתף, בשידור חי, תוך יכולת לשאול שאלות ולקבל תשובות בזמן אמת. כל הפגישות והחומר התיאורטי מוקלטים עבור שמיעה חוזרת.   

קורס בשיטות מסחר מתקדמות באופציות - משך הקורס -
ב- GoBulls מאמינים כי הדרך לעצמאות כלכלית היא ארוכה ומפותלת ואינה יכולה להיבנות ביום אחד ואף לא ברצף של מספר פגישות. לכן, מתוך הניסיון המצטבר הוחלט כי קורס זה בו מיושמות טכניקות מסחר ומתבצעות עיסקאות יפרש על פני 4 חודשים ויאפשר למשתתפים זמן הטמעה. בנוסף, כל משתתף בקורס יוכל לבקר באופן חופשי בקורס פרקטי ביסודות שוק ההון משולב באופציות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
גובולס - GoBulls - שוק ההון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?