בשבילה - ביה"ס למקצועות ההריון, הלידה וההורות הראשונית

קורס דולות לאחר לידה- פוסטפארטום

בשבילה - ביה"ס למקצועות ההריון, הלידה וההורות הראשונית מזמין אותך להתמקצע בתחום ההיריון והלידה, שהוא תחום חשוב, מבוקש ומרתק המאפשר מפגש עם נשים ובני משפחתן באחד מן הרגעים המרגשים והמשמעותיים ביותר בחייהן. מפגש מסוג זה עשוי להיות משמעותי, תומך, מעצים, ומכיל והוא מאפשר את הפיכת החויה כולה לחיובית יותר.

הקורסים של בשבילה כוללים מידע מקצועי ומעודכן, הנלמד ע"י מיטב המרצים מתחום ההריון, הלידה וההורות -  רופאים, מיילדות, מטפלים, פסיכולוגיים ועוד. התלמידים יזכו לליווי אישי במהלך הקורס ולאחריו, שיבוא לידי ביטוי במענה על שאלות,הכוונה ועזרה בתחילת הדרך. בואי לקרוא על קורס דולות לאחר לידה- פוסטפארטום!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס דולות לאחר לידה- פוסטפארטום - מידע כללי
התקופה שלאחר הלידה היא תקופהיוצאת דופן, שברירית ורגישה. בתקופה זו של ראשית ההורות מתעוררות שאלות וכן קשיים וצרכים חדשים. היום בניגוד לבעבר, מוצאים עצמם  רבים מן ההורים הטריים לבד במערכה עם קשיי ההתחלה דווקא כשהם זקוקים לתמיכה. דולה לאחר לידה תספק להורים את הקרקע הבטוחה, האוזן הקשבת, העצות והועזרה הראשונית להם הם זקוקים.

קורס דולות לאחר לידה- פוסטפארטום – תכנית הלימודים
הקורס יעניק ידע שיסייע להורים הטריים בהבנת התקופה שלאחר הלידה אצל האם, האב והתינוק וכן כלים מעשיים ושימושיים שיתמכו בהם בתקופה זו. הוא יכלול 16 מפגשים בני 5 שעות כל אחד. תכנית הלימודים של הקורס תכלול נושאים כגון  רפואת ילדים, הנקה והאכלה, משכב הלידה,  התפתחות התינוק, דכדכוך ודכאון שלאחר לידה, טיפול ראשוני בתינוק, עיסוי תינוקות, השינויים במעבר מזוג למשפחה, תזונת האם, בכי של תינוקות, שינה ועוד. תכנים אלו יועברו ע"י צוות מומחים העוסקים במקצועות הנוגעים לטיפול בתינוק, הנקה והאכלה וההורות.

קורס דולות לאחר לידה- פוסטפארטום - מיקום ושעות
קורס דולות לאחר לידה- פוסטפארטום יתקיים בירושלים, בימי ה', בשעות9:00-14:00.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בשבילה - ביה"ס למקצועות ההריון, הלידה וההורות הראשונית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?