בית צבי

קורס אמנויות הבמה

בית צבי הוקם בשנת 1961, ומאז הינו בית הספר המוביל בארץ לאומנויות הבמה. קורס משחק בבית צבי מהווה קרש מקפצה לכל המבקשים להשתלב בתחום, ומעניק מיומנויות פרקטיות חשובות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית צבי - קורס אומנויות הבמה:
לימודי משחק ואמנויות הבמה - מסלול תלת שנתי
קורס ניהול הצגה והפקה

בית הספר לאומנויות הבמה בית צבי הינו בית הספר למשחק הגדול, היוקרתי והמרכזי בארץ, הודות השקעה אדירה של מורי בית הספר. עם צוות המורים נמנים אמנים מובילים דוגמת רינה ירושלמי, אייל גפן, צדי צרפתי, ציפי פינס, ליאור אשכנזי, מיטקו בוזקוב, ארתור קוגן, אתי רזניק, רוני פינקוביץ, סלבה מלצב, עודד קוטלר, משה קפטן, מיכה לבינסון, עמית גזית, גילי אמיתי, דני גבע, ועוד. צוות המורים האיכותי של קורס משחק בבית צבי מבטיח כי הסטודנטים יקבלו את ההכשרה האיכותית ביותר, וירכשו את כל הכלים המקצועיים הנחוצים בתחום.

על מנת להתקבל אל בית צבי יש לעבור מבחני כניסה, אשר בוחנים את יכולותיהם הראשוניות של המועמדים במשחק, תנועה ושירה, וכן כישרונות אחרים. יום הבחינה כולל שלושה שיעורים בשירה, תנועה ומשחק, ונוסף על כך מונולוגי דרמטי, מונולוג קומי, ושיר המבוצע בפני ועדת קבלה. הסינון הקפדני מסייע ליצירת אווירת לימודים איכותית, וזאת הודות לרמה הגבוהה של הסטודנטים של קורס אומנויות הבמה בבית צבי.


תוכנית הלימודים של קורס משחק ואומנויות הבמה בבית הספר בית צבי היא אינטנסיבית במיוחד, ומשלבת בין קורסים תיאורטיים, התנסות מעשית, ושיעורי העשרה. הדגש המרכזי במהלך השנתיים הראשונות של הלימודים הוא על פיתוח היכולות האישיות של השחקנים לעתיד, כולל מיומנויות במשחק, תנועה וקול. השנה השלישית של הלימודים הינה שנת התמחות מעשית, אשר במהלכה הסטודנטים מעלים הצגות תיאטרון בפני קהל מגוון, הכולל אנשי תיאטרון, סוכני שחקנים, מבקרים וקהל צופים.

שעריו של בית הספר למשחק ואמנויות הבמה בית צבי פתוחים בפני כל אדם אשר מבקש ללמוד את אמנויות הבמה, ועבר בהצלחה את מבחני הכניסה, והסטודנטים זוכים להכשרה מקצועית ואמנותית מקיפה במיוחד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בית צבי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?