בית צבי

קורס ניהול הצגה והפקה

בית צבי הוקם בשנת 1961, ומאז הינו בית הספר המוביל בארץ לאומנויות הבמה. קורס ניהול הצגה והפקה בבית צבי מהווה קרש מקפצה לכל המבקשים להשתלב בתחום, ומעניק מיומנויות פרקטיות חשובות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס ניהול הצגה והפקה
מסלול מרתק זה פותח בבית צבי עקב הצורך באנשי מקצוע בתחום, ומקנה לסטודנטים את קשת הכלים המקצועיים הנחוצים על מנת להשתלב בתעשייה.

קורס ניהול הצגה והפקה - מטרות
בית צבי שם לו למטרה לסייע לסטודנטים לפתח ארגז כלים מקצועי, אשר יאפשר לעסוק בתחומים מגוונים דוגמת הפקה, ניהול הצגה בתיאטרון, מופעים מוזיקליים, מחול, ואמנויות במה נוספות. לשם כך, נבנתה תוכנית לימודים המתמקדת בהיבטים הטכניים של אמנויות הבמה, ובכלל זה ניהול במה, תפעול סאונד ותאורה, וניהול הצגה.

לימודי ניהול הצגה והפקה - אופן הלימודים
לצד שיעורים תיאורטיים, הקורס כולל גם התנסויות בפועל, וכן התמחות מעשית נרחבת. במהלך הלימודים הסטודנטים יתנסו בתפקידים השונים, ובכלל זה ניהול הצגה, עוזר במאי ותפעול של סאונד ותאורה. חלק מרכזי של הלימודים כולל סיורים לימודיים במחסני אבזרים ותלבושות, חדרי חזרות, אולפני סאונד, תיאטרונים, מחסני תאורה, הצגות ובתי מלאכה לבניית תפאורות. בנוסף, התלמידים זוכים לפגישות עם מנהל הפקות והצגות ויוצרים מובילים, וכן לשיעורי הגשת עזרה ראשונה, הדרכות בטיחות וגהות ועבודה בגובה.

קורס ניהול הצגה והפקה - קהל יעד
לימודים מרתקים אלו מיועדים לכל מי שמבקש להשתלב בעולם הבמה והתיאטרון, ולהכיר מקרוב את התהליכים אשר מעצבים את עולם הבמה הישראלי. חשוב לציין כי בוגרי שנה א' של בית צבי, וכן תלמידי חוץ אשר סיימו לפחות שנה אחת של לימודים בבתי ספר למשחק אחרים, או בעלי ניסיון בתחום המשחק, זכאים להקלות בתחום העיוני של המסלול.

לימודי ניהול הצגה והפקה - קבלה
על מנת לבחון את ההתאמה למסלול זה, יש לעבור ראיון כניסה עם מנהל או סגן מנהל בית הספר.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בית צבי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?