בית צבי

משחק ואמנויות הבמה

לימודי משחק ואמנויות הבמה בבית הספר לאמנויות במשחק בית צבי הינם ייחודיים ומאתגרים במיוחד, ומקנים את כל הכלים הפרקטיים הנחוצים כדי להשתלב בתעשייה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי משחק ואמנויות הבמה - דרישות קבלה
על המועמדים לעבור מבחני כניסה, אשר בודקים מגוון כישרונות תוך התמקדות בשירה, משחק ותנועה. מעבר של מבחנים אלו מאפשר להתקבל לשנת הלימודים הראשונה, אשר מהווה שנת מבחן, ורק לאחריה מוחלט האם התלמיד מתאים להמשיך את הלימודים בבית צבי.

קורס משחק ואמנויות הבמה - מסלולי קבלה
בוגרים של המכינה אשר סיימו בציון של 90 ומעלה מתקבלים ללא מבחן, וזכאים להנחה בשכר הלמוד. מסלול נוסף הוא של יום בחינות הכולל שלוש סדנאות, ושבמהלכן הנבחן מגיש שני מונולוגים ושיר בפני ועדת קבלה.

לימודי משחק ואמנויות הבמה - תוכנית הלימודים
בית צבי פיתח מסלול לימודים ייחודי ואינטנסיבי של שלוש שנים, המורכבים משלושה שלישים, בני 10 עד 13 שבועות כל אחד, כאשר בסוף כל שליש ישנה חופשה של שבועיים. השנתיים הראשונות ללימודים מתמקדות בעבודה מעשית, לצד לימודי תיאוריה והעשרה לשם פיתוח היכולת האינדיבידואלית של השחקן לעתיד. השנה השלישית הינה שנה של התמחות מעשית, והתלמידים זוכים ליחס של להקת תיאטרון לכל דבר, באופן ייחודי לבית ברל.קורס משחק ואמנויות הבמה - תכני הלימוד

לימודי משחק: שיטת סטניסלבסקי, לאבאן, אוטה האגן, לי שטרסברג, סטלה אדלר, משחק מול מצלמה.
תנועה: ריקודי נשף, פלדנקרייז, פילאטיס, יוגה, מחול, קומבינציות ממחזות זמר, היפ-הופ - וכן תנועה תיאטרלית, אקרובאטיקה, קרבות במה, קרקס מדומה.
קול ודיבור: פיתוח קול, שירת מקהלה, סולפז' (העשרה), עבודה על טקסט, שירה עברית, שירה מתורגמת.
תיאוריה: מבוא לתיאטרון, תולדות התיאטרון, תיאטרון קלאסי, מודרני, שייקספירי וקולנוע.

לימודי משחק ואמנויות הבמה - אופן הלימודים
תוכנית הלימודים בבית הספר לאמנויות הבמה בית ברל משלבת בין לימודים תיאורטיים, צפייה בהצגות בתיאטראות ובאופרה, מפגשים מיוחדים עם אנשי מקצוע, חשיפה למגוון של שיטות וטכניקות למידה, והתמודדות עם עבודה על תפקיד במסגרת הצגה החל מהשנה הראשונה ללימודים. כל אלה מבטיחים כי הסטודנטים ירכשו כלים בדרך האפקטיבית ביותר, ויהיו מוכנים לקראת עבודה מעשית עם תום הלימודים.

קורס משחק ואמנויות הבמה - שעות הלימוד
החל משנת הלימודים תשע"ב, הלימודים הינם לאורך כל השבוע, בימים א' עד ה', ומהשנה 9:00 בבוקר ועד 16:30. ניתן להרחיב את הלימודים ולעבוד בהדרכת במאי בשעות אחר הצהריים, כדרך נוספת לרכוש ניסיון מעשי של ההליך הלימודי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בית צבי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?