בית הספר ליזמות עסקית

קורס יזמות עסקית בסיסי

בית הספר ליזמות עסקית מציע מגוון רחב של קורסים מרתקים, המקנים כלים מעשיים לשם ניהול נכון של העסק, ובכלל זה קורס יזמות עסקית בסיסי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס יזמות עסקית בסיסי - בית הספר ליזמות עסקית
עולם העסקים המודרני תחרותי ודינאמי, ומצריך כלים מתקדמים. במהלך קורס זה המשתתפים רוכשים מיומנויות מעשיות לצד ידע תיאורטי, לשם הקמת עסק לאחר שלב ההקמה הראשוני.

קהל יעד - קורס יזמות עסקית בסיסי
מסלול מרתק זה מיועד ליזמים אשר מעוניינים להקים עסק, כמו גם ליזמים אשר עברו את שלב ההקמה הראשוני, ונמצאים בשלבי הקמה של העסק.

קורס יזמות עסקית בסיסי - תוכנית הלימודים
נושאי הלימוד מרתקים ומגוונים, וכוללים קשת רחבה של תכנים. תכנון מס מתקדם, פתרון בעיות בתזרים המזומנים, מעילות והונאות על ידי ספקים, גיוס מקורות מימון להרחבת הפעילות העסקית, סוגיות בדיני עבודה, בחינת כדאיות חדירה לפעילויות ושווקים חדשים, שווק ומכירות, בחינת הרווחיות של העסק והעסקת עובדים הם רק חלק מהנושאים הנסקרים במהלך קורס יזמות עסקית בסיסי.

תוכנית חונכות - קורס יזמות עסקית בסיסי
כל משתתף של קורס יזמות עסקית בסיסי זכאי לליווי מקצועי אישי של רואה חשבון במהלך הלימודים ועד שישה חודשים מתום הקורס, ללא תשלום נוסף. חונכות זו כוללת בחינת שינויים וצעדי התייעלות הנדרשים בעסק, סיוע בבניית מודל תמחירי לעסק, בחינת מאפייני הפעילות של העסק הקיים, ניתוח תקופתי של ביצועי העסק בשיתוף הבעלים, וכן יעוץ בהשגת מימון לפתרון משברים בתזרים המזומנים.

קורס יזמות עסקית בסיסי - תעודת גמר
לאחר סיום הקורס ועמידה בהצלחה בדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת גמר.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בית הספר ליזמות עסקית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?