בית הספר האמריקאי

קורס אמי"ר, קורס בגרות באנגלית, קורס ג'ימט וקורס מתא"ם

בית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית נחשב לביה"ס הגדול ביותר בישראל למבחני ידע באנגלית ולמבחני הקבלה ללימודים בחו"ל. ביה"ס מתמחה בהכנה למגוון בחינות בשפה האנגלית ומציע קורס אמי"ר, קורס ג'ימט (GMAT), ועוד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסים המכינים למבחני ידע באנגלית - בית הספר האמריקאי
קורס הכנה למבחן אמי"ר
קורס הכנה למבחן ג'ימט (GMAT)
קורס אנגלית מדוברת בכל הרמות

בית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית הוא ביה"ס הגדול בארץ ללימודי הכנה לקראת מבחני ידע באנגלית ומבחני הקבלה ללימודים בחו"ל. מטרתו של ביה"ס הינה להגשים את שאיפותיו המקצועיות והאקדמיות של כל תלמיד ולסייע לו לעבור בהצלחה מלאה את המבחן אליו הוא ניגש. על מנת לעשות כן מקפיד בית הספר האמריקאי על הכנה מלאה, מקיפה ומותאמת אישית לקראת כל אחד מהמבחנים אליהם הוא מכין, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ואיכות בלתי מתפשרת בתחום השירות והמקצועיות.

בית הספר האמריקאי מעמיד לרשות התלמידים מגוון רחב של שירותי ייעוץ ושירותים אקדמים, אשר מספקים להם מענה למכלול הצרכים והדרישות הקיימים לצורך התפתחות אקדמית ומקצועית, בארץ או בחו"ל.

למה ללמוד בבית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית?
ללימודי קורסים בבית הספר האמריקאי מספר יתרונות בולטים עבור תלמידים המבקשים לעצמם את הטוב ביותר. בראש ובראשונה מחוייב ביה"ס אישית להצלחתו של כל תלמיד, כאשר הוא מעניק ליווי, תמיכה, שירותי הכנה, הכוונה וייעוץ מלאים; ביה"ס שם את צורכיו התלמיד במרכז ופועל במרץ למיצוי הפוטנציאל הגלום בו; הקורסים בבית הספר האמריקאי מועברים תוך שמירה על מקצועיות ומקצוענות ועמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק; שיטת הלימוד בבית הספר פותחה באופן שמיטיב עם כל תלמיד ותלמיד והיא כוללת שיעורים בקבוצות קטנות, מפגשי דיבור, סדנאות העשרה באנגלית, יועצות לימודים, תירגול בית אינראקטיבי ועוד;

קורסי ההכנה לבחינות GMAT, אמי"ר ומתא"ם בבית הספר האמריקאי מספקים הכנה מלאה, מקיפה ומקצועית. בכדי להבטיח כי הסטנדרטים הגבוהים ישמרו מועברים הקורסים על ידי צוות הוראה מוכשר ותיק ומנוסה, אשר ממשיך להשתלם בתחום ולעדכן מעת לעת את חומרי הלימוד.

הקמפוסים של בית הספר האמריקאי פזורים בכל חלקי הארץ ומבטיחים תנאי לימוד אופטימאלים הבאים לידי ביטוי במיקומים באזורים מרכזיים נוחים לגישה ובעלי אזורי חניה צמודים ללא תשלום, שעות פעילות גמישות ונוחות, כיתות לימוד מאובזרות וממוזגות ועוד. 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בית הספר האמריקאי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?