המכללה האקדמית בית ברל

תואר ראשון ותעודת הוראה - תכנית מצוינים להוראה - רג"ב

בית הספר לחינוך במכללה האקדמית בית ברל מציע מגוון רחב של מסלולי לימוד מרתקים. לימודי תואר ראשון ותעודת הוראה - תכנית מצוינים להוראה - רג"ב מעניקים ידע אקדמי מתקדם, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר לחינוך - המכללה האקדמית בית ברל
בית הספר נהנה משנים רבות של איכות ומצוינות, הנובעות מתוך האמונה כי לימודי חינוך מונעים מתחושה של שליחות ורצון, וכי החינוך הוא התשתית לחירותו של העם. הסגל האקדמי של בית הספר לחינוך הינו בעל מוניטין מקצועי ומחקרי, ויחד עם תוכניות לימודים ייחודיות מובטחת לסטודנטים חוויה איכותית במיוחד.

מטרת תכנית הלימודים

המכללה האקדמית בית ברל פיתחה תוכנית לימודים מרתקת ועדכנית, אשר מעניקה לסטודנטים את הכלים הנחוצים בכדי לעשות מעשה חינוכי משמעותי, לשנות ולהשפיע על החינוך בארץ, ולהוביל ולהנהיג את מערכת החינוך בישראל. הודות לתוכנית ייחודית זו, בעלי נתונים גבוהים יכולים ליהנות מחוויית לימודים איכותית במיוחד, הכוללת תכנים רב תחומיים, יחס אישי, תנאים מיוחדים, ואתגרים לאורך כל הלימודים.

הטבות התכנית
תכנית לימודים מואצת - 3 שנות לימוד במקום 4 שנות לימוד, פטור מלא משכר לימוד למשך 3 שנים, תמורת התחייבות לעסוק בהוראה במשך 3 שנים מתום הלימודים, מלגות מיוחדות מטעם משרד החינוך, חניכה אישית וליווי אקדמי צמוד, מתן עדיפות על ידי משרד החינוך בשיבוץ בסטאז' ובעבודה בתום הלימודים, אפשרות המשך לתואר שני ברציפות בחינם.

חובות הסטודנטים
  • הישגים לימודיים גבוהים – ממוצע ציונים 90 לפחות בכל שנת לימודים
  • ביצוע פרויקט אישי במסגרת תרומה לקהילה
  • השתתפות בכנסים ופעילויות יזומות של משרד החינוך
  • התחייבות למשרד החינוך לעסוק בהוראה בשכר במשך 3 שנים מיד עם תום הלימודים

תוכנית הלימודים
התכנית כוללת קורסים ייחודיים המכשירים את הסטודנטים להתמודד עם תפקידם כמורים ואנשי חינוך. בין הקורסים: מפגש רב תרבותי, פרויקט בקהילה, מגדר, אתניות ולאומיות במערכת החינוך, מבטים חזותיים, מצוינות בחינוך ובחברה.

תואר ראשון ותעודת הוראה - תכנית מצוינים - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתואר B.Ed בוגר בהוראה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בית ברל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?