המכללה האקדמית בית ברל

תואר ראשון B.Ed במסלול לקידום נוער

בית הספר לחינוך במכללה האקדמית בית ברל מציע מגוון רחב של מסלולי לימוד מרתקים. לימודי תואר ראשון B.Ed במסלול לקידום נוער מעניקים ידע אקדמי מתקדם, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר לחינוך - המכללה האקדמית בית ברל
בית הספר נהנה משנים רבות של איכות ומצוינות, הנובעות מתוך האמונה כי לימודי חינוך מונעים מתחושה של שליחות ורצון, וכי החינוך הוא התשתית לחירותו של העם. הסגל האקדמי של בית הספר לחינוך הינו בעל מוניטין מקצועי ומחקרי, ויחד עם תוכניות לימודים ייחודיות מובטחת לסטודנטים חוויה איכותית במיוחד.

מטרת תכנית הלימודים
המכללה האקדמית בית ברל פיתחה תוכנית לימודים ייחודית, המקנה ידע עיוני לצד התנסויות מעשיות בתחום התנהגויות מתגברים. במהלך הלימודים הסטודנטים ירכשו הבנה מעמיקה במקור הבעיות, הדרכים להגדירן ולהמשיגן, לגבש דרכי התערבות, ולטפל באמצעות תוכניות מניעה.

אפשרויות לימודים נוספות
במהלך הלימודים כל סטודנט יכול לבחור מתוך מגוון רחב של לימודי הכשרה נוספים, דוגמת מסלול קידום נוער משולב עם לימודי חינוך מיוחד, מסלול קידום נוער משולב עם תעודת הוראה לבית הספר העל-יסודי ומסלול משולב עם תעודת הוראה באנגלית לבית הספר העל-יסודי. חשוב לציין כי לימודי תעודת הוראה בנתיבים אלו כרוכים בתוספת שעות לימוד, ובתשלום נוסף.

תנאי קבלה
דרישות הסף של הלימודים כוללות ראיון קבלה, גיל 20 ומעלה, מבחן פסיכומטרי, ובגרות. בעלי ממוצע בגרויות של 92 ומעלה יכולים להתקבל ללא פסיכומטרי, ומידע מפורט על תנאי הקבלה ניתן למצוא בעמוד בנושא.

התנסות מודרכת
ההתנסות המודרכת המלווה את הלימודים העיוניים חושפת את הסטודנטים למסגרות שונות המטפלות בבני נוער בסיכון: פנימיות, בתי ספר, יחידות לקידום נוער, הוסטלים ובית כלא לנוער. הסטודנטים ללימודי קידום נוער מתנסים ומתמחים בשיטות התערבות שונות, פרטניות וקבוצתיות, באוריינטציה חינוכית-טיפולית, במגוון בעיותיהם של בני נוער. כמו כן, פעם בשנה מתקיים שבוע עבודה מעשית המשלב הרצאות, סדנאות עבודה וסיורים במסגרות טיפוליות שונות ברחבי הארץ. שבוע העבודה המעשית הוא סביב נושא ייחודי משתנה כגון התמכרויות להימורים, לסמים ולאינטרנט בקרב בני נוער.

תואר ראשון B.Ed במסלול לקידום נוער - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתואר B.Ed ותעודת "עובד חינוך" מטעם משרד החינוך.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בית ברל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?