המכללה האקדמית בית ברל

קורס מידע וספרנות

קורס מידע וספרנות של המכללה האקדמית בית ברל מכשיר מידענים וספרנים מקצועיים המומחים בעבודה עם מידע ומשאבים ובעלי ידע מעמיק בטכנולוגיות מידע מתקדמות ובסביבות עבודה מגוונות, המשתלבים בתפקידים מקצועיים בספריות, במרכזי מידע וביחידות מידע בארגונים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מידע וספרנות בבית הספר לחברה וממשל בבית ברל, הינו קורס אקדמי ייחודי, אשר מכשיר מומחי מידע. במהלך הקורס הסטודנטים ירכשו מיומנויות שימוש בטכנולוגיות מידע עדכניות, מיומנויות ארגון מידע ופיתוח וניהול שירותי מידע ממוקדי לקוח, וכן עקרונות, גישות ומגמות במקצועות המידע. כל אלה מאפשרים להשתלב במגוון תפקידים מקצועיים בספריות אקדמיות, במרכזי מידע ובמוסדות חינוך.

קורס מידע וספרנות - בית הספר לחברה וממשל בבית ברל – קהל היעד:
הקורס מיועד למעוניינים להתמקצע ולהשתלב בעבודה מידענית, בספריות ובמרכזי מידע.

קורס מידע וספרנות - בית הספר לחברה וממשל בבית ברל – משך הקורס:
משך הלימודים הוא שלוש שנים, כאשר ניתן ללמוד בקורסים מתוקשבים. סטודנטים המעוניינים בכך, יכולים לרכז את הלימודים לשנתיים, או לפרוש את הלימודים עד ארבע שנים.

קורס מידע וספרנות - בית הספר לחברה וממשל בבית ברל – תנאי קבלה:
לשם קבלה למסלול תעודת ספרן מורשה במסלול רגיל לאקדמאים, יש להציג תעודת תואר ראשון. מסלול נוסף הוא מורחב ללא אקדמאים, ומיועד למי שלמד לפחות שנה מלאה באוניברסיטה או מורים בכירים בכפוף לתעודות וגיליונות ציונים. בכדי להתקבל למסלול המקוצר, יש ללמוד שנתיים בתכנית "ניהול מידע וידע" עם ממוצע של 70 לכל הפחות.
לשם קבלת למסלול לתעודת ספרן מוסמך, יש לסיים לימודים של שנתיים לתעודת "ספרן מורשה" ולעמוד בתנאים נוספים, ובהם תואר ראשון בממוצע של 80 לפחות, ממוצע של 80 בלימודי המגמה, ראיון קבלה, וכן לימודים במקביל בתכנית ל- "מידען מוסמך".

קורס מידע וספרנות - בית הספר לחברה וממשל בבית ברל – תעודה:
למסיימי הקורס בהצלחה תעונק תעודת "ספרן מורשה", בשיתוף משרד התרבות, המדע והספורט והמחלקה לספריות, וכן תעודת "ספרן מוסמך".

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בית ברל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?