המכללה האקדמית בית ברל

קורס מורי דרך

המכללה האקדמית בית ברל מציעה קורס מורי דרך המכשיר מדריכי טיולים להדרכת קבוצות תיירים מהארץ ומהעולם בשבילי הארץ. הקורס מתקיים במסגרת החוג ללימודי ארץ ישראל ומועבר ע"י מורים מובילים בתחומם.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

שבילי הארץ ידועים ביופיים, בהיסטוריה המרתקת, בצימחייה וחיי הבר העשירים אשר משתנים ללא הרף במעבר מצפון לדרום ובנוף המגוון שהצליח להידחס בין גבולותיה של הארץ הקטנטונת. קורס מורי דרך של מכללת בית ברל מכשיר מדריכי טיולים ויכול להפוך את התחביב של שבת בבוקר לעסק המספק הכנסה נוספת או למקור הכנסה עיקרי. 

קהל היעד - קורס מורי דרך:
הקורס מיועד לסטודנטים במסלול ללימודי ארץ ישראל, שכן הסיורים חופפים לסיורים אותם יש לעבור במסגרת הלימודים, וכן לסטודנטים במסלולי לימוד אחרים במכללה. בנוסף, הקורס מיועד למורים בשנת שבתון מאחר והוא מוכר לצורך השתלמות לעובדי הוראה, וכמובן לקהל הרחב אשר מבקש לרכוש מקצוע מבוקש ולהרחיב את אפשרויותיו.

תוכן הקורס - קורס מורי דרך:

הקורס כולל לימודי גיאולוגיה, גיאוגרפיה וארכיאולוגיה של ארץ ישראל, לימודי החי והצומח, תולדות ארץ ישראל לתקופותיה, אתנוגרפיה, בעיות אקטואליות של אדם, חברה ומיעוטים בארץ ועוד. הלימודים בקורס שמים דגש מיוחד על נושא איכות הסביבה, כמו גם הכרות שיטתית ומעמיקה עם כל אתרי התיירות של מדינת ישראל ורכישת מיומנויות הדרכה וארגון טיולים.

תנאי קבלה - קורס מורי דרך:
דרישות הסף של הקורס כוללות עמידה בראיון מיון ראשוני של המכללה, בחינת מיון של משרד התיירות, וכן תעודת בגרות.

משך הקורס - קורס מורי דרך:
הקורס מתפרש על פני 22 חודשים, וכולל בכל שבוע יום לימוד עיוני ויום סיור. בנוסף, הקורס כולל גם קמפוסים בני שלושה עד ארבעה ימים רצופים.

תעודות והסמכה - קורס מורי דרך:
לבוגרי הקורס אשר עמדו בכל הדרישות תוענק תעודת מורה דרך של משרד התיירות, וישנה אפשרות להשלים לתו תקן המאפשר הדרכת טיולים גם במערכת החינוך.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בית ברל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?