המכללה האקדמית בית ברל

לימודי תעודה בקולנוע

בית הספר לאמנות במכללה האקדמית בית ברל מציע מגוון רחב של מסלולי לימוד מרתקים. לימודי תעודה בקולנוע מעניקים ידע אקדמי מתקדם, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר לאמנות - המכללה האקדמית בית ברל
לימודי תעודה בקולנוע בבית הספר לאמנות - המדרשה של המכללה האקדמית בית ברל מתקיימים בסביבת לימודים מפרה, הכוללת תשתית איכותית ומגוונת. לרשות הסטודנטים עומדים חדרי עבודה אישיים, סדנאות עבודה ללימודי עצמי, מתקנים, חללי תצוגה וציוד עשיר, המבטיחים חווית לימודים איכותית ומעשירה.

מטרת הלימודים - לימודי תעודה בקולנוע
המכללה האקדמית בית ברל פיתחה תוכנית לימודים מרתקת במיוחד, המשלבת לימודים עיוניים עם התנסות מעשית. מסלול הלימודים מקיף את כל תחומי העשייה הקולנועית, על מנת להצמיח בוגרים שהם אנשי קולנוע המעורבים ופעילים בתרבות.

לימודי תעודה בקולנוע - משך הלימודים
תוכנית הלימודים כוללת חמש שנים, המרוכזים על פני ארבעה ימים. ארבע השנים הראשונות מוקדשות ללימודים תיאורטיים, ואילו השנה החמישית מתמקדת בהפקת סרטי גמר.

הפקות - לימודי תעודה בקולנוע
סטודנטים העומדים בקריטריונים רשאים להפיק סרט גמר עלילתי בכל שנה, וניתן לבחור בין סרט תיעודי או ניסיוני. בהתאם לשנות הלימוד ומורכבות הסרט מוגדרים אורך הסרטים, אופי הציוד המוצע והיקף ההפקה, וזאת בנוסף לשעות חונכות אישיות.

לימודי תעודה בקולנוע - פסטיבלים ותחרויות
המחלקה לקולנוע של בית הספר לאמנות המדרשה בבית ברל עומדת בקשר ישיר עם עשרות פסטיבלים ותחרויות בארץ ובעולם, וסרטי הסטודנטים והבוגרים משתתפים בהם. סרטים רבים הוקרנו בפסטיבלים, נמכרו לשידור בערוצי טלוויזיה שונים, או הוקרנו במסגרת פסטיבל הקרנות מיוחד של סרטי גמר של המחלקה.

תנאי קבלה - לימודי תעודה בקולנוע
דרישות הסף של הלימודים הן תהליך קבלה בן שלושה שלבים, הכוללים בחינות בית, בחינות במחלקה, וכן ראיונות אישיים הנמצאים לאחר בדיקת המבחנים. בנוסף, ניתן להגיש תיק עבודות קודמות, אשר אינו מהווה תנאי לקבלה אולם עשוי להשפיע על ההחלטה לגבי המועמדות.

לימודי תעודה בקולנוע - סגל ההוראה
בית הספר לאמנות המדרשה של המכללה האקדמית בית ברל מייחס חשיבות רבה לסגל הוראה איכותי, ומשום כך טובי האמנים נמנים עם צוות המרצים. בכירי היוצרים בקולנוע בארץ מלווים את הסטודנטים ואת ההפקות, ובדרך זו מחזקים את הזיקה בין המחלקה לעולם הקולנוע הישראלי.

לימודי תעודה בקולנוע - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת גמר בקולנוע מטעם בית הספר לאמנות - המדרשה, במכללה האקדמית בית ברל.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בית ברל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?