המכללה האקדמית בית ברל

לימודי המשך באמנות

בית הספר לאמנות במכללה האקדמית בית ברל מציע מגוון רחב של מסלולי לימוד מרתקים. לימודי המשך באמנות מעניקים ידע אקדמי מתקדם, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר לאמנות - המכללה האקדמית בית ברל
לימודי תעודה באמנות בבית הספר לאמנות - המדרשה של המכללה האקדמית בית ברל מתקיימים בסביבת לימודים מפרה, הכוללת תשתית איכותית ומגוונת. לרשות הסטודנטים עומדים חדרי עבודה אישיים, סדנאות עבודה ללימודי עצמי, מתקנים, חללי תצוגה וציוד עשיר, המבטיחים חווית לימודים איכותית ומעשירה.

מטרת הלימודים - לימודי תעודה באמנות
המכללה האקדמית בית ברל פיתחה תוכנית לימודים מרתקת במיוחד, המספקת לאמנים הרוצים להתפתח מבחינה אישית ואמנותית את כל התנאים הנחוצים לשם כך. במהלך הלימודים האמנים עוסקים בכל סוגי המדיה, ממצים את יכולותיהם, ומרחיבים את אופק היצירה והאפשרויות המעשיות הניצבות בפניהם.

קהל יעד - לימודי תעודה באמנות
מסלול זה מיועד לאמנים שאפתניים ורציניים, בוגרי בתי ספר גבוהים לאמנות ולאמנים פעילים בעלי תואר מקביל בתחום אחר, או ניסיון מקצועי שיוכר כשווה-ערך לתואר.

לימודי המשך באמנות - יתרונות התוכנית
בית הספר לאמנות המדרשה מציע לימודי תעודה באמנות מגוונים ומעשירים, המקנים פעיל המשלב בין ידע אקדמי עם דיונים פתוחים, סיורים, וסמינרים מרוכזים. הסטודנטים זוכים לתמיכה מעשית וגיבוי הודות לציוד המתקדם בקמפוס, תוך התייחסות ביקורתית לאמנות ולתרבות הישראלית. חשוב לציין כי עם סיום התוכנית, כל אמן מעמיד תערוכת יחיד.

לימודי המשך באמנות - משך הלימודים
תוכנית הלימודים כוללת שנתיים, כאשר תוכנית הלימודים נפתחת באוקטובר.

תנאי קבלה - לימודי המשך באמנות
דרישות הסף של הלימודים הן ראיון אישי, תיק עבודות, ורקע קודם באמנות דוגמת ניסיון מקצועי או תואר באמנות.

לימודי המשך באמנות - סגל ההוראה
בית הספר לאמנות המדרשה של המכללה האקדמית בית ברל מייחס חשיבות רבה לסגל הוראה איכותי, ומשום כך טובי האמנים נמנים עם צוות המרצים. האמנים המלמדים הם בעלי תפישות שונות ואף סותרות, דבר המאפשר לסטודנטים להיחשף לתפישות העולם השונות באמנות העכשווית, לייצר שיח פורה וערני, ולפתח יכולת חשיבה וביקורת עצמאית.

לימודי המשך באמנות - פעילויות נוספות
כחלק בלתי נפרד מלימודי תואר ראשון באמנות ותעודת הוראה, המכללה האקדמית בית ברל מעמידה לרשות הסטודנטים שלוש גלריות במסגרת בית הספר לאמנות המדרשה. בגלריות מוצגות תערוכות סטודנטים, תערוכות של אמנים אורחים ותערוכות בוגרים, וזאת נוסף על הגלריה של המדרשה לאומנות בתל אביב. מעבר לכך, בית הספר לאומנות מוציא כתב עת לאמנות ותרבות, אשר יוצר דיון ביקורתי מעמיק בשאלות אמנותיות ומקיים דיאלוג עם ההיסטוריה של הביקורת והעשייה האמנותית.

לימודי המשך באמנות - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם בית הספר לאמנות - המדרשה, במכללה האקדמית בית ברל.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בית ברל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?