המכללה האקדמית בית ברל

תואר ראשון בחינוך לבית הספר העל היסודי

בית הספר לחינוך במכללה האקדמית בית ברל מציע מגוון רחב של מסלולי לימוד מרתקים. לימודי תואר ראשון בחינוך לבית הספר העל היסודי מעניקים ידע אקדמי מתקדם, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר לחינוך - המכללה האקדמית בית ברל
בית הספר נהנה משנים רבות של איכות ומצוינות, הנובעות מתוך האמונה כי לימודי חינוך מונעים מתחושה של שליחות ורצון, וכי החינוך הוא התשתית לחירותו של העם. הסגל האקדמי של בית הספר לחינוך הינו בעל מוניטין מקצועי ומחקרי, ויחד עם תוכניות לימודים ייחודיות מובטחת לסטודנטים חוויה איכותית במיוחד.

מטרת תכנית הלימודים
המכללה האקדמית בית ברל פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, המטפחת מורים מובילים, משכילים ומעורבים בקהילה ובחברה. תוכנית הלימודים משלבת הקניית ידע אקדמי עדכני, יחד עם פיתוח מיומנויות נדרשות לשם הוראה. קבוצות הלימוד הינן קטנות, דבר המבטיח לסטודנטים יחס אישי חם, פתוח ותומך של צוות המרצים.

התמחויות
בית הספר לחינוך במכללה האקדמית בית ברל מציע מגוון רחב במיוחד של התמחויות, ובכלל זה ספרות עברית וכללית, לימודי ארץ ישראל, לימודי סביבה וחקלאות, מדעי החברה ואזרחות, שפה וספרות, ערבית, מדעי המחשב, תרבות ישראל, מדעי הטבע (ביולוגיה-כימיה), אנגלית (רב גילאי), מקרא, לשון עברית, היסטוריה, מתמטיקה וגיאוגרפיה.

תנאי קבלה
דרישות הסף של הלימודים כוללות ראיון קבלה, גיל 20 ומעלה, מבחן פסיכומטרי, ובגרות. מידע מפורט על תנאי הקבלה ניתן למצוא בעמוד בנושא.

התנסות מודרכת
חלק בלתי נפרד מתוכנית הלימודים כולל התנסות מודרכת, אשר מתקיימת במתכונת של בית ספר לפיתוח מקצועי (PDS -Professional Development School). במהלך ההתנסות הסטודנטים לומדים להכיר את המערכת הבית-ספרית, מתנסים בהוראה בתחום ההתמחות, ומשתתפים בפעילות חונכות של תלמידים יחידים או קבוצת תלמידים.

תואר ראשון B.Ed לבית הספר העל היסודי - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתואר B.Ed בחינוך ותעודת הוראה - הכשרת מורים לביה"ס העל יסודי (ז-י).

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בית ברל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?