המכללה האקדמית בית ברל

תואר ראשון ותעודת הוראה - חינוך מיוחד

בית הספר לחינוך במכללה האקדמית בית ברל מציע מגוון רחב של מסלולי לימוד מרתקים. לימודי תואר ראשון ותעודת הוראה לחינוך מיוחד מעניקים ידע אקדמי מתקדם, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר לחינוך - המכללה האקדמית בית ברל
בית הספר נהנה משנים רבות של איכות ומצוינות, הנובעות מתוך האמונה כי לימודי חינוך מונעים מתחושה של שליחות ורצון, וכי החינוך הוא התשתית לחירותו של העם. הסגל האקדמי של בית הספר לחינוך הינו בעל מוניטין מקצועי ומחקרי, ויחד עם תוכניות לימודים ייחודיות מובטחת לסטודנטים חוויה איכותית במיוחד.

מטרת תכנית הלימודים
המכללה האקדמית בית ברל פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, המשלבת הקניית ידע אקדמי עדכני, יחד עם פיתוח מיומנויות נדרשות לשם מתן מענה לצרכים המגוונים של לומדי החינוך המיוחד. חלק בלתי נפרד של הלימודים כולל התנסות מודרכת בבתי ספר, הן משולבים והן מיוחדים, על מנת לרכוש הכשרה מעשית כבר במהלך הלימודים.

התמחויות
במהלך הלימודים כל סטודנט יכול לבחור בין המסלולים הבאים - הכשרת מורים לחינוך המיוחד לגילאי 21-6 (בין-מסלולי), הכשרת מורים לחינוך המיוחד לגילאי 21-6 ולהוראה בבית ספר יסודי, הכשרת מורים לחינוך המיוחד לגילאי 21-6 ולהוראה בבית הספר העל יסודי, או הכשרת גננות לחינוך מיוחד ולחינוך הרגיל לגילאי לידה עד גיל 6.
בנוסף, הסטודנטים בוחרים האם להתמקד בהתמחות נכויות התפתחותיות, לקויות למידה וקשיי הסתגלות בבית הספר העל יסודי, או לקויות שמיעה ושפה.

חינוך מיוחד
דרישות הסף של הלימודים כוללות ראיון קבלה, גיל 20 ומעלה, מבחן פסיכומטרי, ובגרות. מידע מפורט על תנאי הקבלה ניתן למצוא בעמוד בנושא.

תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתואר ראשון B.Ed בחינוך ותעודת הוראה בחינוך מיוחד. בנוסף, ובהתאם לתכנית שנבחרה, גם תעודת הוראה לבית ספר יסודי, תעודת הוראה לבית הספר העל יסודי או תעודת הוראה בגנים של החינוך המיוחד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בית ברל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?