המכללה האקדמית בית ברל

תואר ראשון בחינוך לבית הספר היסודי

בית הספר לחינוך במכללה האקדמית בית ברל מציע מגוון רחב של מסלולי לימוד מרתקים. לימודי תואר ראשון בחינוך לבית הספר היסודי מעניקים ידע אקדמי מתקדם, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר לחינוך - המכללה האקדמית בית ברל
בית הספר נהנה משנים רבות של איכות ומצוינות, הנובעות מתוך האמונה כי לימודי חינוך מונעים מתחושה של שליחות ורצון, וכי החינוך הוא התשתית לחירותו של העם. הסגל האקדמי של בית הספר לחינוך הינו בעל מוניטין מקצועי ומחקרי, ויחד עם תוכניות לימודים ייחודיות מובטחת לסטודנטים חוויה איכותית במיוחד.

מטרת תכנית הלימודים
המכללה האקדמית בית ברל פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, המטפחת מורים בעלי תשתית פדגוגית ומקצועית נרחבת, לצד ידע דיסציפלינארי מעמיק. מטרה נוספת של תוכנית הלימודים היא הקניית היכרות מעמיקה עם החברה והתרבות המקומית, והקניית כלים מקצועיים הנחוצים לשם התמודדות עם האתגרים של החברה המודרנית.

התמחויות
בית הספר לחינוך במכללה האקדמית בית ברל מציעה מגוון רחב במיוחד של התמחויות, ובכלל זה ספרות, לימודי סביבה וחקלאות, טבע, גיאוגרפיה, התמחות בחינוך מיוחד, מקרא, מתמטיקה, היסטוריה ולשון.

תנאי קבלה
דרישות הסף של הלימודים כוללות ראיון קבלה, גיל 20 ומעלה, מבחן פסיכומטרי, ובגרות. מידע מפורט על תנאי הקבלה ניתן למצוא בעמוד בנושא.

נושאי הלימוד
תוכנית הלימודים מרתקת במיוחד, וכוללת קשת עשירה של נושאים מגוונים. תהליכים ברכישת השפה הכתובה, סביבות למידה המסייעות בהבניית ידע, המערכת הבית ספרית ותפקיד המחנך בגיל הילדות, אסטרטגיות הוראה ותיאוריות למידה הם רק חלק מנושאי הלימוד.רכיבים נוספים של תוכנית ההכשרה, לצד הלימודים הפדגוגיים, הם היכרות רב-תחומית עם תרבות הילדים והנוער התמחות דיסציפלינארית, והכשרה מעשית להוראה.

התנסות מודרכת
חלק בלתי נפרד מתוכנית הלימודים כולל התנסות מודרכת, אשר מתקיימת במתכונת של בית ספר לפיתוח מקצועי (PDS -Professional Development School). במהלך ההתנסות הסטודנטים לומדים להכיר את המערכת הבית-ספרית, מתנסים בהוראה בתחום ההתמחות, ומשתתפים בפעילות חונכות של תלמידים יחידים או קבוצת תלמידים.

חטיבה באמנות
מכללת בית ברל מציעה תוכנית ייחודית של חטיבה לאמנות במסגרת ההכשרה להוראה, אשר משלבת בין ביקור מודרך בתערוכות, סדנת אמנות, לימודי אמנות עיוניים, וקורסים העוסקים בנקודות המפגש שבין אמנות לחינוך. המרצים בחטיבה זו הם אמנים ומרצים מסגל בית הספר לאמנות- המדרשה.

תואר ראשון B.Ed לבית הספר היסודי - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתואר ראשון B.Ed (בוגר בהוראה) ותעודת הוראה לביה"ס היסודי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בית ברל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?