המכללה האקדמית בית ברל

תואר ראשון B.Ed בחינוך בלתי פורמאלי

בית הספר לחינוך במכללה האקדמית בית ברל מציע מגוון רחב של מסלולי לימוד מרתקים. לימודי תואר ראשון B.Ed בחינוך בלתי פורמאלי מעניקים ידע אקדמי מתקדם, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר לחינוך - המכללה האקדמית בית ברל
בית הספר נהנה משנים רבות של איכות ומצוינות, הנובעות מתוך האמונה כי לימודי חינוך מונעים מתחושה של שליחות ורצון, וכי החינוך הוא התשתית לחירותו של העם. הסגל האקדמי של בית הספר לחינוך הינו בעל מוניטין מקצועי ומחקרי, ויחד עם תוכניות לימודים ייחודיות מובטחת לסטודנטים חוויה איכותית במיוחד.

מטרת תכנית הלימודים
המכללה האקדמית בית ברל פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, המשלבת הקניית ידע אקדמי עדכני, יחד עם פיתוח מיומנויות נדרשות לשם עבודה חינוכית עם קהילות שונות ובכל הגילאים. חינוך בלתי פורמאלי מכשיר לשם עבודה עם ארגונים, ניהול תוכניות ומיזמים חינוכיים במסגרות חברתיות מגוונות, ועוד.

אפשרויות לימודים נוספות
במהלך הלימודים כל סטודנט יכול לבחור מתוך מגוון רחב של לימודי הכשרה נוספים, דוגמת מסלול חינוך בלתי פורמאלי משולב עם לימודי חינוך מיוחד, או מסלול חינוך בלתי פורמאלי משולב עם תעודת הוראה לבית הספר העל-יסודי. חשוב לציין כי לימודי תעודת הוראה בנתיבים אלו כרוכים בתוספת שעות לימוד, ובתשלום נוסף.

תנאי קבלה
דרישות הסף של הלימודים כוללות ראיון קבלה, גיל 20 ומעלה, מבחן פסיכומטרי, ובגרות. בעלי ממוצע בגרויות של 92 ומעלה יכולים להתקבל ללא פסיכומטרי, ומידע מפורט על תנאי הקבלה ניתן למצוא בעמוד בנושא.

תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתואר B.Ed ותעודת "עובד חינוך" מטעם משרד החינוך.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בית ברל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?