המכללה האקדמית בית ברל

מסלול הוראת אנגלית לבית ספר יסודי ועל-יסודי

בית הספר לחינוך במכללה האקדמית בית ברל מציע מגוון רחב של מסלולי לימוד מרתקים. לימודי המסלול הוראת אנגלית לבית ספר יסודי ועל-יסודי מעניקים ידע אקדמי מתקדם, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר לחינוך - המכללה האקדמית בית ברל
בית הספר נהנה משנים רבות של איכות ומצוינות, הנובעות מתוך האמונה כי לימודי חינוך מונעים מתחושה של שליחות ורצון, וכי החינוך הוא התשתית לחירותו של העם. הסגל האקדמי של בית הספר לחינוך הינו בעל מוניטין מקצועי ומחקרי, ויחד עם תוכניות לימודים ייחודיות מובטחת לסטודנטים חוויה איכותית במיוחד.

מטרת תכנית הלימודים
המכללה האקדמית בית ברל פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, המשלבת הקניית ידע אקדמי עדכני, יחד עם פיתוח מיומנויות נדרשות לשם הקניית השפה המרכזית בארץ ובעולם. הוראת אנגלית היא אחד ממקצועות ההוראה המבוקשים ביותר, מאחר וניתן להשתלב בתחום זה ברחבי הגלובוס. תוכנית הלימודים מעניקה ידע תיאורטי לצד כלים יישומיים, ומכשירה את הבוגרים להוראת השפה האנגלית בגילאי בית ספר יסודי ועל יסודי.

לימודי תעודה
במהלך הלימודים כל סטודנט יכול לבחור מתוך מגוון רחב של לימודי תעודה, אשר מגדילים את אפשרויות התעסוקה לאחר סיום הלימודים. ניתן לבחור בין לימודי הוראה מתקנת באנגלית, עריכה, תרגום או לימודי מורה מעריך תפקודי למידה באנגלית.

תנאי קבלה - המסלול להכשרת מורים לאנגלית
דרישות הסף של הלימודים כוללות ראיון קבלה, גיל 20 ומעלה, מבחן פסיכומטרי ובגרות, וכן בחינת כניסה באנגלית הכוללת מיומנויות הבעה בעל פה, הבעה בכתב והבנת הנקרא. מידע מפורט על תנאי הקבלה ניתן למצוא בעמוד בנושא.

המסלול להכשרת מורים לאנגלית - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתואר ראשון B.Ed. (בוגר בהוראה) ותעודת הוראה באנגלית לביה"ס היסודי ולביה"ס העל יסודי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בית ברל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?