המכללה האקדמית בית ברל

התכנית להכשרה ולפיתוח מנהלי בתי ספר

בית הספר לחינוך במכללה האקדמית בית ברל מציע מגוון רחב של מסלולי לימוד מרתקים. התוכנית להכשרה ולפיתוח מנהלי בתי ספר מקנה כלים מעשיים מתקדמים, ופותחת אפשרויות תעסוקה מגוונות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

התכנית להכשרה ולפיתוח מנהלי בתי ספר - בית הספר לחינוך במכללה האקדמית בית ברל
בית הספר לחינוך פיתח תוכנית מתקדמת, אשר מפתחת את יכולות המנהיגות של המנהל. בתנאי עבודה משתנים ובלתי צפויים, המנהל המודרני נזקק לכלים מעשיים לשם התווית דרך תוך שיתוף פעולה עם המורים, התלמידים, ההורים וגורמים נוספים.

תוכנית הלימודים - התכנית להכשרה ולפיתוח מנהלי בתי ספר
המכללה האקדמית לחינוך פועלת מתוך שלוש הנחות עיקריות, כאשר הראשית היא שהמנהל הוא דמות מפתח בבית הספר וביכולתו להשפיע על צביונו ואיכותו של בית הספר. הנחה נוספת היא כי ניהול בית ספר הוא עיסוק אשר אינו מהווה המשך ישיר של עיסוק בהוראה, אלא יש ללמוד אותו. הנחה אשר נובעת מכך היא כי על מנהל ללמוד ולהתפתח לאורך כל הקריירה הניהולית שלו, באמצעות תוכניות להכשרת ופיתוח מנהלים.

התכנית להכשרה ולפיתוח מנהלי בתי ספר - תנאי קבלה
דרישות הסף של הקורס כוללות תואר אקדמי ראשון, ראיון בפני ועדה משותפת של המכללה ומכון" אבני ראשה, וכן תעודת הוראה וותק בהוראה של 3 שנים לפחות.

יתרונות לסטודנטים - התכנית להכשרה ולפיתוח מנהלי בתי ספר
בית הספר לחינוך מציע קורס מקיף ומקצועי, המשלב לימודים תיאורטיים לשם פיתוח אינטלקטואלי, לצד קורסים מעשיים המסייעים לפתח כישורי ניהול. ההתנסות המעשית נערכת על פי שיטת (Professional Development Schools) P.D.S, ותהליך ההכשרה מתקיים בשיתוף ובתיאום עם משרד החינוך והתרבות והמכון הישראלי למנהיגות בית-ספרית "אבני ראשה".

התכנית להכשרה ולפיתוח מנהלי בתי ספר - משך הלימודים
היקף הלימודים הוא שנתיים, ובסך הכול התוכנית כוללת 600 שעות לימוד. הלימודים מתקיימים במשך יום בשבוע, כולל לימודים בחופשות הסמסטרים, בהיקף של 22 ש"ש.

תעודת סיום - התכנית להכשרה ולפיתוח מנהלי בתי ספר
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת סיום קורס מנהלי בית ספר מטעם משרד החינוך והמכללה האקדמית בית ברל ובאחריות מכון "אבני ראשה".

תעודת הסיום של הקורס מהווה תנאי כניסה לתפקיד מנהל בית ספר.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בית ברל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?