המכללה האקדמית בית ברל

בית הספר לחברה ולתרבות

בית הספר לחברה ולתרבות במכללה האקדמית בית ברל מציע מגוון רחב של מסלולי לימוד מרתקים. ניתן לבחור בין לימודי תואר ראשון או לימודי תעודה, המקנים כלים אקדמיים מתקדמים ופותחים מגוון אפשרויות תעסוקה וקידום מקצועי.


ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

המכללה האקדמית בית ברל - לימודי תעודה וקורסים בבית הספר לחברה ולתרבות

מגמות התמחות
קרימינולוגיה ואכיפת החוק
ביטחון והגנת העורף

בית הספר לחברה ולתרבות - המכללה האקדמית בית ברל
אלפי סטודנטים לומדים כיום בבית הספר לחברה וממשל, ובהם עובדים מהמגזר הציבורי, חברות ממשלתיות ועירוניות, רשויות מקומיות, עמותות וארגונים עסקיים, ומשרדי ממשלה. עובדה זו הופכת את בית הספר לחברה וממשל לאכסניה הגדולה ביותר של לימודים אקדמיים לעובדים למגזר הציבורי. הסטודנטים נהנים מתוכניות לימודים מרתקות, המוצעות ביום לימודים מרוכז המיועד במיוחד לאנשי עובדים. תוכניות הלימוד גמישות וייחודיות, ומאפשרות לשלב את הלימודים יחד עם המשך העבודה.

סגל המרצים
המכללה האקדמית בית ברל מקפידה על סגל הוראה איכותי, הכולל מרצים בעלי תואר שלישי, בעלי תפקידים בכירים, ואנשי מקצוע בעלי ניסיון מעשי עשיר ורב שנים בתחומי הלימוד השונים.

חזון בית הספר - בית הספר לחברה ולממשל
המטרה אותה הציבה המכללה האקדמית בית ברל היא לא רק הנגשה של השכלה אקדמית, אלא גם תרומה לשינוי חברתי בישראל. מטרה זו מוגשמת באמצעות שיפור רמת המגזר הציבורי, וטיפוח ערכים של ממשל תקין ומקצועי וחברה הוגנת ושוויונית.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בית ברל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?