מכללת ביטוי

קורס עיצוב גראפי

קורס עיצוב גראפי של מכללת ביטוי מכשיר מעצבים גראפיים מיומנים ויצירתיים, הבקיאים בטכניקות עבודה מגוונות במדיות השונות של העיצוב הגראפי. קורס עיצוב גראפי, ככל שאר הקורסים במכללת ביטוי, שם דגש על פיתוח החשיבה היצירתית והאמירה האישית כמו גם על הפן הטכני של העבודה. הקורס הינו בפיקוח משרד התמ"ת ובסיומו מתקבלת תעודה ממשלתית.

הקורס הינו בפיקוח וחסות של הקריה האקדמית אונו !

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

הקורס לעיצוב גראפי של מכללת ביטוי הינו קורס בסיסי ומקיף המקנה את כל הכלים הדרושים למעצב גראפי החל משלב בניית הקונספט ופיתוח הרעיון וכלה בעיצוב באמצעות תוכנות המחשב המתקדמות בשוק. בקורס לעיצוב גראפי במכללת ביטוי שמים דגש רב על פיתוח ראייה ביקורתית וייחודית, המאפשרת יצירתיות וביטוי אישי.

במהלך הלימודים יעברו תלמידי הקורס את כל שלבי העבודה כמעצבים גרפיים , החל משלב העבודה מול לקוח , דרישות, הגבלות טכניות וכלכליות, דרך שלב התיכנון, ההפקה והעבודה מול המחשב ועד שלב ההבאה לדפוס ופיקוח דפוס. כמו כן,  יושם דגש על התאמת העבודה למדיה דיגיטלית הכוללת התייחסות שונה לרזולוציה, משקלים, פורמטים לשמירה, העלאת קבצים באינטרנט באוריינטציה שונה ועוד.

הלימודים בקורס כוללים תכנים כגון עיקרי העיצוב הגראפי, קומפוזיציה, צבע ואופטיקה, טיפוגרפיה, מבוא לפרסום ושיווק, הבאה לדפוס, תכנון כלכלי, תוכנות מחשב (פוטושופ, אילוסטריטור,אין דיזיין,פריהנד), שילוב בין תוכנות, יצירת לוגו, ניתוח עבודות גרפיות ועוד. הלימודים כוללים הרצאות פרונטאליות, עבודה מעשית הן במחשב והן ידנית, הכנת פרוייקטים ובניית תיק עבודות מקצועי. תיק העבודות יורכב מתרגילים ועבודות שילוטשו בעבודה משותפת לרמת הגשה בפני גופים מקצועיים רלוונטיים. יושם דגש על בחירת נושאים לעיצוב, על תכנון קונספציה פרסומית כללית כקו מנחה למכירת הנושא או המוצר, דרך קביעת קהל יעד, סוגי צינורות הפרסום, וכלה בעיצוב סדרת פריטים כחלק ממסע פרסומי.

הלימודים בקורס נפרשים על פני 250 שעות לימוד בסיומם תוענק תעודת מעצב גרפי של הקריה האקדמית אונו

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת ביטוי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?