מכללת ביטוי

קורס עיצוב אתרי אינטרנט

קורס עיצוב אתרי אינטרנט של מכללת ביטוי מקנה את הכלים הטכניים הדרושים לשם עיצוב אתרי אינטרנט באופן מקצועי ויצירתי. קורס עיצוב אתרים שם דגש על עיצוב בעל אוריינטציה שיווקית אשר יפנה לקהל לקוחות רחב ככל האפשר. הקורס הינו בפיקוח התמ"ת ובסיומו מתקבלת תעודה ממשלתית!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס עיצוב אתרי אינטרנט של מכללת ביטוי מקנה לתלמידיו את הידע הדרוש על מנת לעצב ולבנות אתרי אינטרנט בסטנדרטים גבוהים ומתקדמים וכן את הידע הדרוש על מנת לקדם ולשווק אתרים אלו. הקורס שם דגש על בניית אתרי אינטרנט מסוגים שונים ומגוונים החל מפורטלים וכלה באתרי מסחר וירטואלים.

הלימודים בקורס נפרשים על פני 220 שעות לימוד וכוללים תכנים כגון יסודות העיצוב הגרפי, אנימציה, תוכנת פלאש, תוכנת DREAMWEAVER, תוכנת פוטושופ פריהנד, ניתוח אתרים, שילוב תמונות קליפים וקריינות, תנועות גוף, טיפוגרפיה, אור וצל, ניתוח אתרים, הכנת מצגות ליניאריות, עיצוב באנרים, יסודות העיצוב הגראפי, בניית לוח עלילה, צירת כפתורים אינטראקטיביים, פרסום ושיווק באינטרנט,HTML ועוד.

הלימודים , אשר כוללים התנסות מעשית והגשת פרוייקטים רבים, שמים דגש על יצירתיות וחדשנות מבלי לפגוע באיכות האתר ומקצועיות העבודה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת ביטוי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?