מכללת ביטוי

קורס אומנות רישום וציור

הקורס באומנות,רישום וציור של מכללת ביטוי מקנה את הידע התיאורטי והמעשי הנדרש מאומנים יצירתיים ועדכניים. הקורס שם דגש על רישום, ציור ופיסול כאבני הבסיס לאומנות המודרנית ומאפשר הבנה מעמיקה של אומנויות אלו כבסיס ליצירה אישית ומקורית מתוך קשר לסביבה, לתרבות  ולשיח האמנותי העדכני.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

הקורס באומנות,רישום וציור של מכללת ביטוי מקנה לתלמידיו כלים טכניים ההכרחיים לעבודתם של אומנים ויוצרים בני זמננו, טכניקות עבודה עכשוויות ומסורתיות וידע מעשי נרחב. בנוסף, ולא פחות חשוב מכך, קורס האומנות, הרישום והציור מקנה ידע תיאורטי עמוק באומנויות אלו ומאפשרים התבוננות ביקורתית ויצירת שיח מקומי ובינלאומי.

קורס רישום וציור - מכללת ביטוי

הקורס כולל תכני לימוד כגון תפיסת האובייקט, יכולת הכרת טקסט ויזואלי, חלל ונפח בעבודת הרישום, בתפיסת האובייקט , תורת הצבע, קומפוזיציה, הפשטה גיאומטרית, תולדות האומנות, מודל עירום, ניתוח רישומים , פרספקטיבה, רישום מודלים חיים ודוממים, קשר בין אובייקט - צבע ובין תחושה - צבע, שימוש בכלי עבודה שונים, אור וצל, קולאז' ועוד מגוון נושאי לימוד בתחומי הרישום והציור. קורסי הלימוד המגוונים מאפשרים לכל אחד מהתלמידים בקורס למצוא את תחום האומנות הרלוונטי עבורו החל מרישום ופיסול קלאסיים וכלה במיצבים ווידיאו ארטים מודרניים.

קורסי האומנות, הציור והרישום של מכללת ביטוי מיועדים לאלו המעוניינים ללמוד אומנות , על פי תחומי העניין שלהם, ובקצב שלהם. תוכנית הלימודים מורכבת מקורסים בודדים אותם מרכיב התלמיד על פי העדפותיו וקצב ההתקדמות שלו, במשותף עם ראש המחלקה וההנהלה. כל קורס נמשך 120 שעות לימוד במתכונת לימוד חד שבועית של 4 שעות. בנוסף , כוללים הלימודים ספרים, מצגות וידאו וסיורים בתערוכות.

מכללת ביטוי שמה דגש על ליווי אישי של התלמיד לאורך כל תהליך העבודה, תוך הנחייה צמודה , המאפשרת טיפוח מיומנויות עבודה כמו גם פיתוח היצירתיות והביטוי האישי של כל אחד מהתלמידים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת ביטוי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?