מכללת ביטוי

מכללת בוטיק ללימודי אומנות עיצוב ואופנה

מכללת ביטוי הינה מכללה מובילה ללימודי אומנות, עיצוב ואופנה המתמחה בהכשרת מעצבים, אמנים ומטפלים באומנות. המכללה מציעה מגוון קורסים, לימודי תעודה והכשרת בתחומי העיצוב השונים כגון: עיצוב גרפי, עיצוב אופנה, עיצוב פנים ועוד.
המכללה נמצאת ברמת גן.
חדש במכללה - מרכז השמה לעבודה בתחומי העיצוב!

בואו לקרוא על הימים הפתוחים שמקיימת המכללה.


ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסים במכללת ביטוי
קורס טיפול (תרפיה) באומנות - מיועד לבעלי תואר ראשון!
קורס אומנות, רישום וציור
קורס עיצוב פנים
קורס עיצוב גרפי
מכינה לעיצוב והכנת תיק עבודות
חדש! קורס אימון באמצעות אומנות

מסלולי לימודים ייחודיים וחדשנים לקבלת תואר ראשון B.A של האוניברסיטה הפתוחה במסלול ללימודי אומנות או לימודי עיצוב

חדש במכללה - מרכז השמה לעבודה בתחומי העיצוב!
מתלבט האם לשנות קריירה? כיצד להתקדם? להתפתח? - מכללת ביטוי פתחה מרכז השמה ייחודי למקצועות העיצוב שיעזור לך לענות על כל השאלות. מרכז ההשמה עוזר למועמדים בהכנה לקראת ראיונות עבודה, בניית מסלול קריירה, הכנת קורות חיים, זיהוי קשיים, הכרת שיטות לחיפוש עבודה, ניהול משא ומתן עיסקיים ועוד. 

מכללת ביטוי לעיצוב הינה מכללת בוטיק המתמחה בהכשרת אנשי מקצוע איכותיים בתחומי העיצוב ומעודדת את הסטודנט לתת ביטוי לעצמו לכל אורך הדרך. הלימודים במכללת ביטוי הם חווייתיים ומכשירים את הסטודנטים למקצוע בעל משמעות ואת הסטודנטים למעצבים ואמנים מקצועיים המתחברים למשמעות החבויה בתוכם. הלימוד במכללה מתקיים בשיטה ייחודית שפותחה על-ידי ד"ר בלה נוביצקי, מתוך מחשבה כי כל סטודנט הוא עולם ומלואו, וכי צמיחה אישית ויצירה אמיתית יוכלו להתקיים רק מתוך העולם פרטי של כל סטודנט. צוות המרצים בביטוי מלווה את הסטודנטים, מסייע להם לבטא את הפוטנציאל הגלום בהם ומעודד יצירתיות תוך מתן ביטוי ליוצר ולמעצב הנמצא בכל סטודנט. המשתלבים בקורסי ההכשרה הייחודיים והמעודכנים בתחומי העיצוב נהנים מתוכנית לימודים איכותית המשלבת לימודים תאורטיים והתנסות מעשית בעולם העיצוב והאמנות ומעניקה כלים ומיומנויות מקצועיות להצלחה בתחום.  


קורסי ההכשרה המקצועיים בתחומי העיצוב, האומנות והטיפול של מכללת ביטוי הינם ברמה גבוהה השואפים למצויינות. תוכניות הלימודים יחודיות, חדשניות ואיכותיות ומתקיימות בסביבה אישית, המעצימה ומפתחת את הסטודנט. הסטודנטים המשתלבים בקורסים במכללה נהנים מתנאי לימוד אופטימלים הכוללת לימודיים חוויתיים, סביבה מעצימה, לימודים המשלבים תאוריה ופרקטיקה, צוות המורים הכולל את מיטב המומחים בתחומים השונים המשלבים ידע תאורטי ונסיון מעשי רב. הסטודנטים נהנים מיחס חם וליווי אישי לכל אורך הדרך. בוגרי המכללה הם אנשי מקצוע מיומנים המשתלבים בהצלחה בתעשיית העיצוב והאומנות.

התפישה אשר הנחתה את מקימת מכללת ביטוי, ד"ר בלה נוביצקי, היא של מתן אפשרות ליצור, כפועל יוצא של חוויות היום היום. שיטת הלימוד הייחודית של מכללת ביטוי מסייעת לפתח צמיחה אישית ויצירה אמיתית, מתוך העולם הפרטי של כל אחד ואחת, על מנת להכשיר אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים במיוחד. בארץ ובעולם. מכללת ביטוי בעלת אישורי גמול השתלמות לעובדים במגזר הציבורי ועובדי הוראה.

מכללת ביטוי ממוקמת במתחם הבורסה, רמת גן, קרוב לתחבורה ציבורית.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת ביטוי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?