מכללת ביטוי

מגמה ירוקה לעיצוב פנים

מכללת ביטוי מציעה 'מגמה ירוקה לעיצוב פנים' - מסלול לעיצוב פנים של מכללת ביטוי בשילוב עם תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה. הלימודים במגמה מעניקים לסטודנטים בסיס עשיר לביטוי אישי בעולם דינאמי של עיצוב הפנים, תוך מתן דגש אקולוגי וסביבתי לעיצוב החללים הפנימיים ולימודים מקיפים לתואר ראשון.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מגמה ירוקה לעיצוב פנים - מסלול לעיצוב פנים של מכללת ביטוי בשילוב עם תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה:
מגמת עיצוב פנים בשילוב תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה הינה מגמה ייחודית השמה דגש אקולוגי וסביבתי תוך דרבון הסטודנטים לתת ביטוי אישי ועידוד מבע יצירתי ומקורי אותו יוכלו להביא לידי ייצוג במגוון רחב של אמצעים וכלים. הלימודים במגמה מבוססים על עשייה אישית, תוך הדרכה צמודה אך גמישה, תומכת ורבת פנים.  

המגמה הירוקה לעיצוב פנים של מכללת ביטוי מכשירה למעשה אדריכלי פנים מיומנים המתמודדים בהצלחה עם האתגרים של תעשיית העיצוב. עיצוב פנים הוא תחום מרתק ורב מימדי שהפוטנציאל הטמון בו פתוח לרווחה וגבולותיו אינם קבועים, לפיכך, על הסטודנטים במסלול עיצוב פנים להיות בעלי מיומנויות, מעוף וביטחון על מנת שיוכלו להתפתח ולהצליח בתחום.

מגמה ירוקה לעיצוב פנים -שיטת הלימוד -
שיטת הלימוד במכללת ביטוי כוללת שילוב בין סדנאות מעשיות לבין שליטה בתוכנות מחשב מהמתקדמות בעולם. השילוב מאפשר לבוגרים ביטוי לעבוד בעיצוב פנים כבר בתום הלימודים. בנוסף, מקפידים בביטוי על פיתוח שפה אישית של כל סטודנט ומשכללים את יכולת הסטודנטים לספק פתרונות יצירתיים, משלב הרעיון הראשוני ועד לשלב התכנון.
יתרון בולט במסלול הוא מפגש פנים מול פנים עם אדריכלים מובילי בענף אשר מקיימים הסטודנטים.

מבחינה מעשית יוצאים הסטודנטים של מכללת ביטוי כשברשותם רפרטואר מרשים של התנסויות- פרויקטים מעשיים ואמיתיים בשוק העבודה. הסטודנטים מתנסים בעיצוב פנים של חללים פנימיים, חלונות ראווה, מבנים, עיצוב חנויות ועיצוב מבני ציבור.

מגמה ירוקה לעיצוב פנים - אמצעי הלימוד -
הלימודים במגמה מכשירים את הסטודנטים לראייה אקולוגית ונרחבת ושימוש בחומרים ובמשאבים מקומיים וקימיים כגון אוורור ותאורה טבעיים. הסטודנטים במגמה הירוקה לעיצוב פנים נחשף לנושאים באיכות הסביבה כגון: מחזור חומרים, חומרים 'חכמים', אסטטיקה ירוקה, מינוף אנרגית הרוח אנרגית השמש, שימור מבנים.  

מגמה ירוקה לעיצוב פנים - צוות המרצים -
על צוות ההוראה וההיגוי של מכללת ביטוי נמנים מעצבי פנים ואדריכלים מהשורה הראשונה בישראל וכן מרצים מוכשרים ללימודי תיאוריה מהאוניברסיטה הפתוחה. בנוסף, הלימודים במגמת עיצוב פנים כוללים סדנאות אורח בהשתתפותם של אדריכלים ומעצבי פנים מובילים.

מגמה ירוקה לעיצוב פנים - מבנה הלימודים - 
שנה ראשונה: 3 ימים בשבוע  מ: 09:00 - 17:30 -  עבודה פרקטית בסטודיו.
שנה שנייה: 3 ימים בשבוע  מ: 09:00- 17:30 - עבודה מעשית בתוך הסטודיו.
שנה שלישית: 3 ימים בשבוע  מ: 09:00 - 17:30 - הנחייה פרטנית.
שנה רביעית: 3 ימים בשבוע  מ: 09:00 - 17:30 - הנחיה פרטנית ופרויקט גמר.

עם סיום הלימודים במגמה הירוקה לעיצוב פנים של מכללת ביטוי יוצאים הסטודנטים עם תואר ראשון בעיצוב בפנים ועם ניסיון תיאורטי ופרקטי עשיר.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת ביטוי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?