מכללת ביטוי

מכינה לעיצוב והכנת תיק עבודות

המכינה לעיצוב של מכללת ביטוי מאפשרת לבוגריה להכין תיק עבודות מקצועי ואומנותי אשר יהווה את כרטיס הכניסה שלהם למוסדות הלימוד השונים לאומנות בארץ על ידי הצגת היכולות האישיות של התלמיד.

סולידריות עם הסטודנטים הדורשים צדק חברתי. מחיר חסר תקדים בשוק המכינות לעיצוב ואמנות!
התקשרו עוד היום ליועץ הלימודים לקביעת פגישה אישית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מכללת ביטוי מאפשרת לתלמידיה ללמוד במכינה לעיצוב במקצועות הבאים: עיצוב אופנה, עיצוב פנים ואדריכלות, עיצוב תעשייתי ומוצר, עיצוב גראפי ותקשורת חזותית, תכשיטנות ועיצוב הגוף. במהלך המכינה ילמדו התלמידים כיצד למצות את היכולות הטמונות בהם בעזרת יצירה מתמדת והכוונה מקצועית.

המכינות השונות נחלקות לשני חלקים מרכזיים: החלק הראשון כולל הכוונה מקצועית בתחומי האומנות הנבחרים. המכינה מקנה ידע תיאורטי וכלים מעשיים בתחום הנבחר, תוך פיתוח מיומנויות וטכניקות עבודה. במהלך חלק זה של הלימודים מתרגלים התלמידים את תכני הלימוד הלכה למעשה, יוצאים לסיורים מקצועיים ונפגשים עם אנשי מקצוע מהתחום.

החלק השני של המכינה עוסק בהליכי הקבלה ללימודים במוסדות הלימוד לאומנות בארץ. חלק זה מקנה לתלמידיו מיומנויות ראיון אישי, הכוונה ספציפית לבניית תיק עבודות, שפת גוף ועוד.

קורס מכינה לעיצוב היא הדרך להבטיח כי אתם מוכנים, כי התיק שהרכבתם הוא אכן ביטוי של היכולת האמיתית שלכם ומהווה צעד ראשון בדרך להצלחה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת ביטוי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?