היחידה ללימודי חוץ - המכללה האקדמית אשקלון

קורס שמאות מקרקעין

קורס שמאות מקרקעין מטעם היחידה ללימודי חוץ - המכללה האקדמית אשקלון מכשירה שמאי מקרקעין מוכשרים ומקצועיים, לעבודה נדרשת.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

היחידה ללימודי חוץ - המכללה האקדמית אשקלון - קורס שמאות מקרקעין
שמאי המקרקעין הינו איש מקצוע שתפקידו לחוות דעה על שווי נכסים וקרקע בשוק הנדל"ן. על שמאי מקרקעין להיות בקיא בכל חוקי המקרקעין, יכולת מחשבה אנליטית והיכרות מעמיקה עם כוחות השוק הכלכלים, ההנדסיים והחברתיים, כל זאת לצורך מילוי תפקידו באופן המקצועי ביותר.

התחום המוכר ביותר של שמאי המקרקעין הינו עריכת שומה (הערכת שווי כספי של נכס מסוים) בענייני מקרקעין עבור חברות ביטוח, בנקים וגופים אחרים. בתחום אחר משמש לא פעם שמאי מקרקעין כ"בורר" בנושאי נדל"ן שונים כמו קביעת פיצוי בגין הפקעות, קביעת היטל השבחה וכדומה.

קורס שמאות מקרקעין - נושאי הקורס
הקורסים הנלמדים במסגרת הקורס הינם: מבוא לתורת השמאות, יסודות מדידה ומיפוי דינים, מיסוי מקרקעין ומיסים אחרים, יסודות הכלכלה, יסודות הנדסת בניין והנדסה אזרחית, תכנון ובניה, גישות ועקרונות בהערכת מקרקעין

קורס שמאות מקרקעין - התמחות
עם סיום הקורס ולאחר מעבר הבחינות המוקדמות ובחינת מבוא לשמאות על הבוגרים להתחיל בתקופת ההתמחות שנערכת אצל שמאי מקרקעין מוסמך המוכר כמאמן על ידי מועצת השמאים. התמחות שמאות מקרקעין יכולה להערך במשך שנה בה נדרשות 40 שעות שבועיות של עבודת התמחות, או להערך במשך שנתיים בהן נדרשות 20 שעות שבועיות של עבודת התמחות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
היחידה ללימודי חוץ - המכללה האקדמית אשקלון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?