המכללה האקדמית אשקלון - היחידה ללמודי חוץ

מסלול הכשרה לפעילות פוליטית - לובינג

המכללה האקדמית אשקלון - היחידה ללמודי חוץ מציעה מסלול הכשרה לפעילות פוליטית - קורס לובינג (שדלנות) בכנסת. קורס לובינג מיועד לאנשי פוליטיקה, אנשי ציבור יחסי ציבור ודוברות ולאנשים המעוניינים להשתלב בתפקידים ציבוריים, חברתיים ופוליטיים. בנוסף, קורס לובינג מיועד לקהל הרחב המעניין בתחום הלובינג, קשרי הממשל ובהשפעה על תהליכי קבלת החלטות בישראל.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מסלול הכשרה לפעילות פוליטית - לובינג (שדלנות) בכנסת
קורס לובינג - מטרת הקורס
מטרתו של קורס לובינג הינה הקניית הידע התיאורטי והכלים הבסיסים בתחום למתעניינים בעבודה הפרלמנטארית – הלובינג (שדלנות) בישראל. פירוש מקצוע הלובינג הוא העברת מידע למקבלי ההחלטות בממשל, על ידי נציג של קבוצה בעלת אינטרס, בדרך שתשפיע על מקבלי ההחלטות לקבל החלטות שיקדמו את האינטרסים של קבוצת האינטרס המיוצגת, וכל זאת על מנת להשיג יעדים מוגדרים בנושאים החשובים לארגון.

קורס לובינג - תוכן הקורס
במסגרת קורס לובינג ירכשו הסטודנטים ידע רב אודות אסטרטגיות של מאבקים, הצעות לסדר היום, שאילתות, הטכניקות והדרכים להשגת מטרות פוליטיות וציבוריות, מבנה המערכות הפוליטיות בישראל, חקיקה, וכדומה.
הקורס משלב עיסוק בידע תיאורטי ומעשי בתחומי הלובינג, עבודת הכנסת, ועבודתו של העוזר הפרלמנטארי. באופן מעשי, במהלך הקורס, יתנסו המשתתפים בתכנון מגוון פעילויות הלוקחות חלק בקידום נושאים חברתיים, חינוכיים, כלכליים וסביבתיים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית אשקלון - היחידה ללמודי חוץ
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?