מכללת אריק אשד

ההצלחה שלך בבחינה

מכללת אריק אשד מציעה מגוון קורסי שוק ההון, המקנים כלים מקצועיים מתקדמים ופותחים אפשרויות תעסוקה מאתגרות ויוקרתיות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מכללת אריק אשד - מבחר קורסים
מסלול הכשרת יועצי השקעות/מנהלי תיקי השקעות
מסלול הכשרת יועצים/משווקים פנסיונים

מכללת אריק אשד - מידע כללי
מכללת אריק אשד הוקמה בשנת 1993 על ידי אריק אשד, מרצה בכיר בנושא כלכלה ושוק ההון במוסדות אקדמיים רבים מעל שני עשורים, ובעל תואר בכלכלה ובחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב. המכללה ללימודי שוק ההון בישראל מכשירה יועצי השקעות ומנהלי תיקים, ונוסף על כך מציעה קשת רחבה של קורסי שוק ההון לקהל הרחב.

אתר האינטרנט - מכללת אריק אשד
אתר האינטרנט של מכללת אריק אשד הוקם בשנת 2005, והוא מאפשר לכל סטודנט ללמוד בזמנו הפנוי ובקצב האישי שלו, ובדרך זו להתכונן לבחינות בצורה טובה יותר. כיום נעזרים באתר סטודנטים מכל המוסדות האקדמיים בארץ, והוא זוכה להצלחה רבה.

מכללת אריק אשד - שיטת הלימוד
תוכנית הלימודים של המכללה ללימודי שוק ההון בישראל ייחודית, ומורכבת מחמישה שלבים. השלב הראשון הוא צפייה בקלטות DVD, ולאחר מכן השלב השני הוא בחינה עצמית באמצעות פתרון של שאלות אמריקאיות המופיעות באתר. השלבים הבאים הינם פיתרון של השאלות הפתוחות וצפייה בפתרונות, פתרון של בחינות הסיכום של הקורס וצפייה בפתרונות, והשלב האחרון הוא פורום של הקורס המתעדכן בצורה תדירה ומופיעות בו שאלות מתוך הבחינות האחרונות.

רקע נוסף - מכללת אריק אשד
מאז הקמתה הכשירה מכללת אריק אשד דורות של יועצים, וזאת הודות לצוות יועצים איכותי במיוחד. המכללה העבירה קורסים במניפה של גופים פיננסים ואקדמאים, דוגמת מבטח סיימון, בנק הפועלים, המרכז החרדי בני ברק, הבנק הבינלאומי, בנק לאומי, הראל חברה לביטוח, מכללת רמת גן, בנק דיסקונט, המכללה האקדמית תל-חי ועוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת אריק אשד
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?