מכללת ארטישוק

לימודי תקשורת ופרסום

מכללת ארטישוק היא מכללה לתקשורת ופרסום, אשר הוקמה ללא מטרות רווח על מנת להקנות הבנה מעמיקה בתחומי התקשורת השונים. מכללת ארטישוק ממוקמת בחיפה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מכללת ארטישוק - קורסים לתקשורת ופרסום
מסלול פרסום וקופירייטינג
מסלול תקשורת- טלוויזיה ועיתונאות
מסלול תקשורת חזותית

מכללת ארטישוק הוקמה על מנת לסייע לתלמידים לפתח היכרות מעמיקה עם עולם התקשורת על תחומיו השונים, וזאת בכדי לנצל בצורה המיטבית את יכולותיו השונות. דגש מרכזי ניתן במכללת ארטישוק על פיתוח חשיבה יצירתית ועסקית, ולשם כך ישנו עידוד נרחב של שיתוף פעולה בין הסטודנטים במסלולים השונים. חשוב לציין כי מכללת ארטישוק הוקמה ללא מטרות רווח, ומיועדת לשם פיתוח היכולות בתחום התקשורת המודרנית.

צוות המרצים של מכללת ארטישוק לתקשורת ופרסום כולל אנשי מקצוע מובילים בתחומם, אשר מסייעים להגשים את החזון של המכללה. תוכנית הלימודים פותחה במיוחד בכדי להתאים את הקורסים הנלמדים לדרישות השוק, ועל מנת להבטיח לתלמידים מקצוע מבוקש והשתלבות מהירה בשוק העבודה. מכללת ארטישוק מקפידה על עדכון התכנים של הקורסים במסלולים השונים, וזאת בכדי שהסטודנטים יכירו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, בעולם של תקשורת דינאמית ותוססת.

הסטודנטים של מכללת ארטישוק נהנים מיתרונות רבים, והעיקרי שבהם הוא ליווי צמוד ויחס אישי, לאורך כל תקופת הלימודים וגם לאחריה. בנוסף, מכללת ארטישוק משלבת לימודי שיווק ופרסום לסטודנטים מכל המסלולים, לימודים חווייתיים שהופכים את תהליך הלמידה למעניין ונעים, הכשרה בפרזנטציות ומכירות מותאמת לעבודה מול לקוחות, סדנאות מעשיות במהלך הלימודים, כיתות קטנות המסייעות ליצירת אווירת לימודים אינטימית ותומכת, וקבוצות לימודיות המשותפות לסטודנטים מכל המסלולים, בכדי לאפשר הפריה הדדית וקבלת תוצרים מעניינים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת ארטישוק
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?