האקדמית תל אביב יפו

תואר ראשון בניהול מערכות מידע

האקדמית תל אביב יפו הוקמה לפני שני עשורים, כיוזמה משותפת של אוניברסיטת תל אביב, המועצה להשכלה גבוהה, ועירית תל אביב. בית הספר לניהול וכלכלה של האקדמית מציע לימודי תואר ראשון בניהול מערכות מידע מרתקים, הפותחים אפשרויות תעסוקה מתגמלות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

ניהול מערכות מידע לתואר ראשון - האקדמית תל אביב יפו
בעידן המודרני טכנולוגיות מידע שונות דוגמת טלפונים חכמים, תקשורת, אתרי אינטרנט ומחשבים מקיפים אותנו מכל עבר. מערכות מידע מהוות את הבסיס לתעשיות שלמות כמו ייצוק, בידור, רפואה והייטק, ועקב כך עולה הביקוש לאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים.

מטרות הלימודים - ניהול מערכות מידע לתואר ראשון
האקדמית תל אביב יפו פיתחה תוכנית לימודים מקיפה ומעמיקה, העונה על מספר מטרות. המטרה הראשונה היא העמקה ורלוונטיות, על מנת להקנות לסטודנטים הכשרה בסיסית רחבה בתחומי מדעי המחשב וניהול. מטרה נוספת היא חדשנות ועדכניות, המתבטאות בהיכרות עם הדינאמיקה של החדשניות. נוסף על כך, הסטודנטים מתנסים בהובלה ועבודת צוות, הן בפן הניהולי והן ביכולת להשתלב בצוותי עבודה. דגשים נוספים של תוכנית הלימודים הם על עצמאות בהתפתחות אישית ומקצועית, תוך שימת לב לרב לאומיות וחיזוק הרב תרבותיות ככלי לביטוי ולמידה.

תואר ראשון במערכות מידע - משך הלימודים
תוכנית הלימודים נמשכת שלוש שנים, כאשר כל תלמיד נדרש לצבור 120 נקודות זכות.

תואר ראשון בניהול מערכות מידע - נושאי הלימוד
האקדמית תל אביב יפו פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, הכוללת מגוון עשיר של נושאים. קורס יסודות מערכות מידע, מבוא לתקשורת מחשבים, מבוא למדעי המחשב, יסודות האסטרטגיה, התנהגות ארגונית מאקרו, עיצוב ופיתוח מערכות, מבוא להסתברות וסטטיסטיקה, ניתוח מערכות מידע, תורת ההחלטות, הטמעת מערכות מידע, כלכלת מערכות מידע, הסקה סטטיסטית, התנהגות ארגונית מיקרו, ניהול מיזמי מערכות מידע ויסודות השיווק הם רק חלק מתוכנית הלימודים.

יתרונות לסטודנטים - לימודי תואר ראשון בניהול מערכות מידע
רמת הלימודים באקדמית תל אביב יפו גבוהה במיוחד, כתנאי להצלחתם של הסטודנטים ובכדי להכין אותם לשוק העבודה. לצד לימודים ברמה אקדמית בלתי מתפשרת, היחס האישי והפתוח אשר ניתן לסטודנטים מצד הסגל האקדמי והמנהלי מאפשר לכל סטודנט למצות את הפוטנציאל הטמון בו, וללמוד בסביבה תומכת.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
האקדמית תל אביב יפו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?