האקדמית תל אביב יפו

פוליטיקה וחברה לתואר ראשון

האקדמית תל אביב יפו הוקמה לפני שני עשורים, כיוזמה משותפת של אוניברסיטת תל אביב, המועצה להשכלה גבוהה, ועירית תל אביב. בית הספר לממשל וחברה של האקדמית מציע לימודי תואר ראשון בחברה ופוליטיקה מרתקים, הפותחים אפשרויות תעסוקה מתגמלות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון בחברה ופוליטיקה - האקדמית תל אביב יפו
מדע המדינה וסוציולוגיה הינם אבני יסוד בדרך להבנת תהליכים חברתיים ופוליטיים, על מנת להשוותם לתהליכים המתרחשים בסביבה ובעולם המודרני. לימודי פוליטיקה וחברה לתואר ראשון מתמקדים בחברה הישראלית, תוך התייחסות השוואתית לפוליטיקה הישראלית.

לימודי תואר ראשון בחברה ופוליטיקה - הקבצים
במסגרת הלימודים, כל סטודנט יכול לבחור מבין ארבעה הקבצים. התחומים הם ממשל וחברה בישראל, מדיניות ציבורית, החברה האזרחית, ופוליטיקה בינלאומית, כאשר חשוב לציין שניתן ללמוד קורסים גם ממקבצים בהם לא בחרו להתמחות, במסגרת קורסי בחירה.

התמחות מקצועית - פוליטיקה וחברה לתואר ראשון
הסטודנטים יכולים לבחור מבין שלוש אפשרויות לביצוע התמחות מקצועית, אשר פתוחה בפניהם במהלך שנה ג'. רשימת המוסדות והארגונים בהם ניתן להתמחות משתנה מדי שנה, וההתמחויות הן בארגונים אזרחיים, במנהל ציבורי, או בארגונים בינלאומיים.

לימודי פוליטיקה וחברה לתואר ראשון - משך הלימודים
תוכנית הלימודים נמשכת שלוש שנים, ובכלל זה התמחות.

פוליטיקה וחברה לתואר ראשון - נושאי הלימוד
האקדמית תל אביב יפו פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, הכוללת מגוון עשיר של נושאים. תפישות של צדק חברתי, יחסי שוק מדינה חברה בעידן הגלובלי, ספרות ופוליטיקה, מנהיגות פסיכולוגיה ופתרון קונפליקטים, תולדות הרעיון הפוליטי, תיאוריות סוציולוגיות קלאסיות, היבטים של יזמות, זכויות אדם בישראל, הגירה לא אידיאולוגית לישראל וזיכרון קולקטיבי הם רק חלק מתוכנית הלימודים.

יתרונות לסטודנטים - לימודי פוליטיקה וחברה לתואר ראשון
רמת הלימודים באקדמית תל אביב יפו גבוהה במיוחד, כתנאי להצלחתם של הסטודנטים ובכדי להכין אותם לשוק העבודה. לצד לימודים ברמה אקדמית בלתי מתפשרת, היחס האישי והפתוח אשר ניתן לסטודנטים מצד הסגל האקדמי והמנהלי מאפשר לכל סטודנט למצות את הפוטנציאל הטמון בו, וללמוד בסביבה תומכת.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
האקדמית תל אביב יפו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?