האקדמית תל אביב יפו

לימודי תואר שני במדעי המחשב

האקדמית תל אביב יפו הוקמה לפני שני עשורים, כיוזמה משותפת של אוניברסיטת תל אביב, המועצה להשכלה גבוהה, ועירית תל אביב. בית הספר למדעי המחשב של האקדמית מציע לימודי תואר שני מרתקים, הפותחים אפשרויות תעסוקה מתגמלות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר שני - האקדמית תל אביב יפו
עולם מדעי המחשב הינו דינאמי במיוחד, ומתחדש ללא הרף. האקדמית תל אביב יפו פיתחה תוכניות לימודים מרתקות במיוחד, אשר מאפשרות להעמיק ולהרחיב את הידע התיאורטי, ולהתעדכן בצרכים האחרונים של התעשייה עתירת הידע. הודות למבנה הגמיש של מערכת השעות, ניתן לשלב את הלימודים יחד עם עבודה סדירה, ולהתקדם מבחינה מקצועית אל אפיקי תעסוקה חדשים.

תואר שני - משך הלימודים
תוכנית הלימודים גמישה במיוחד, על מנת לאפשר גם לאנשים עובדים לרכוש ידע אקדמי. משך הלימודים הוא ארבעה עד שמונה סמסטרים, כאשר כל סטודנט בונה בצורה עצמאית את תוכנית הלימודים. עם זאת, הלימודים אינם יכולים להימשך יותר מארבע שנים.

בחינת כשירות - תואר שני במדעי המחשב
לאחר השלמה של 20 נקודות זכות לפחות, כולל קורסי חובה, כל סטודנט נדרש לעבור בחינת כשירות מקיפה בכתב. בחינה זו מתקיימת לפחות פעם בשנה, ומתמקדת במקצועות העיקריים של מדעי במחשב. הבחינה מהווה 20% מהציון היופי, אולם סטודנט אשר קיבל ציון נמוך מ-80 רשאי להיבחן פעם נוספת.

מדעי המחשב לתואר שני - פרויקט גמר
כל סטודנט של לימודי תואר שני למדעי המחשב נדרש לבצע פרויקט גמר, בהיקף של 10 נקודות זכות, אשר מהווה 20% מהציון הסופי בתואר. עבודת הגמר הינה מעשית בעיקרה, וכוללת תקציר מדעי עם רקע טכני, מידע על מהות העבודה, פירוט עיקרי ההישגים והתוצאות, רשימה ביבליוגרפית, וכן מידע נוסף באם דרוש.

לימודי תואר שני במדעי המחשב - התמחויות
תואר שני (.M.Sc) במדעי המחשב
תואר שני במדעי המחשב עם התמחות בביואינפורמטיקה
תואר שני במדעי המחשב עם התמחות בניהול מערכות מחשב
תואר שני במדעי המחשב עם התמחות במדעי המחשב התיאורטיים
תואר שני במדעי המחשב עם התמחות בתקשורת ומערכות מחשבים
תואר שני במדעי המחשב עם התמחות בביואינפורמטיקה לבוגרי תואר ראשון בביולוגיה/מדעי החיים

יתרונות לסטודנטים - לימודי תואר שני במדעי המחשב
רמת הלימודים באקדמית תל אביב יפו גבוהה במיוחד, כתנאי להצלחתם של הסטודנטים ובכדי להכין אותם לשוק העבודה. לצד לימודים ברמה אקדמית בלתי מתפשרת, היחס האישי והפתוח אשר ניתן לסטודנטים מצד הסגל האקדמי והמנהלי מאפשר לכל סטודנט למצות את הפוטנציאל הטמון בו, וללמוד בסביבה תומכת.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
האקדמית תל אביב יפו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?