האקדמית תל אביב יפו

תואר ראשון דו חוגי במדעי המחשב וכלכלה וניהול

האקדמית תל אביב יפו הוקמה לפני שני עשורים, כיוזמה משותפת של אוניברסיטת תל אביב, המועצה להשכלה גבוהה, ועירית תל אביב. בית הספר לניהול וכלכלה של האקדמית מציע לימודי תואר ראשון דו חוגי במדעי המחשב וכלכלה וניהול מרתקים, הפותחים אפשרויות תעסוקה מתגמלות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון דו חוגי במדעי המחשב וכלכלה וניהול - האקדמית תל אביב יפו
מסלול לימודים ייחודים זה משלב בין שני תחומים מבוקשים, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של תחומי תעסוקה מאתגרים. תוכנית הלימודים מקנה ידע נרחב בתחומי הכלכלה וניהול ומדעי המחשב גם יחד, ונוסף על כך מהווה תשתית תיאורטית לקראת לימודים תארים גבוהים בתחומים אלו.

תואר ראשון דו חוגי במדעי המחשב וכלכלה וניהול - משך הלימודים
תוכנית הלימודים נמשכת שלוש שנים, כאשר כל תלמיד נדרש לצבור 131 נקודות זכות.

תואר ראשון דו חוגי במדעי המחשב וכלכלה וניהול - נושאי הלימוד
האקדמית תל אביב יפו פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, הכוללת מגוון עשיר של נושאים. קורס חשבונאות א', יסודות התנהגות ארגונית, אלגברה ליניארית, מתמטיקה בדידה, חישוביות, מערכות הפעלה, תורשה וגנטיקה של אוכלוסיות, גלובליזציה ורב תרבותיות, מבוא שיטתי לגלובליזציה, בניית יישומים מאובטחים, לוגיקה למדעי המחשב, למידה סטטיסטית, ניתוח מערכות ומבוא לרובוטיקה הם רק חלק מתוכנית הלימודים.

יתרונות לסטודנטים - לימודי תואר ראשון דו חוגי במדעי המחשב וכלכלה וניהול
רמת הלימודים באקדמית תל אביב יפו גבוהה במיוחד, כתנאי להצלחתם של הסטודנטים ובכדי להכין אותם לשוק העבודה. לצד לימודים ברמה אקדמית בלתי מתפשרת, היחס האישי והפתוח אשר ניתן לסטודנטים מצד הסגל האקדמי והמנהלי מאפשר לכל סטודנט למצות את הפוטנציאל הטמון בו, וללמוד בסביבה תומכת.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
האקדמית תל אביב יפו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?