האקדמית תל אביב יפו

מדעי המחשב עם התמחות בהנדסת תוכנה ומערכות לתואר ראשון

האקדמית תל אביב יפו הוקמה לפני שני עשורים, כיוזמה משותפת של אוניברסיטת תל אביב, המועצה להשכלה גבוהה, ועירית תל אביב. בית הספר למדעי המחשב של האקדמית מציע לימודי תואר ראשון המחשב עם התמחות בהנדסת תוכנה ומערכות מרתקים, הפותחים אפשרויות תעסוקה מתגמלות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון במדעי המחשב עם התמחות בהנדסת תוכנה ומערכות - האקדמית תל אביב יפו
תעשיית ההי-טק מתפתחת במהירות, ומציעה מגוון אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי תואר ראשון במדעי המחשב עם התמחות בהנדסת תוכנה ומערכות. האקדמית תל אביב יפו פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, המעניקה את כל הידע הדרוש על מנת להשתלב בתחום תעסוקה מתגמל, או להמשיך ללימודים מתקדמים.

תואר ראשון במדעי המחשב עם התמחות בהנדסת תוכנה ומערכות - משך הלימודים
תוכנית הלימודים נמשכת שלוש שנים, כאשר כל תלמיד נדרש לצבור 124 נקודות זכות. לימודי ההתמחות הינם חלק מקורסי הבחירה החל מהשנה השנייה ללימודים, כאשר יש לבחור שישה קורסים מתוך תשעה.

מדעי המחשב עם התמחות בהנדסת תוכנה ומערכות לתואר ראשון - נושאי הלימוד
האקדמית תל אביב יפו פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, הכוללת מגוון עשיר של נושאים. קורס מבוא שיטתי לגלובליזציה, סיבוכיות, הנדסת תוכנה מונחית עצמים, יסודות מערכות בקרה, הנדסת תוכנה, אפיון ופיתוח מערכות תגובתיות, ניתוח תוכנה מכוון מודלים, Design patterns, נושאים בניהול ופיתוח מערכות תוכנה, מימוש בסיסי נתונים וניתוח מערכות הם רק חלק מתוכנית הלימודים.

יתרונות לסטודנטים - לימודי תואר ראשון במדעי המחשב עם התמחות בהנדסת תוכנה ומערכות
רמת הלימודים באקדמית תל אביב יפו גבוהה במיוחד, כתנאי להצלחתם של הסטודנטים ובכדי להכין אותם לשוק העבודה. לצד לימודים ברמה אקדמית בלתי מתפשרת, היחס האישי והפתוח אשר ניתן לסטודנטים מצד הסגל האקדמי והמנהלי מאפשר לכל סטודנט למצות את הפוטנציאל הטמון בו, וללמוד בסביבה תומכת.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
האקדמית תל אביב יפו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?