האקדמית תל אביב יפו

לימודי כלכלה וניהול עם התמחות בניהול משאבי אנוש לתואר ראשון

האקדמית תל אביב יפו הוקמה לפני שני עשורים, כיוזמה משותפת של אוניברסיטת תל אביב, המועצה להשכלה גבוהה, ועירית תל אביב. בית הספר לניהול וכלכלה של האקדמית מציע לימודי תואר ראשון בכלכלה וניהול עם התמחות בניהול משאבי אנוש מרתקים, הפותחים אפשרויות תעסוקה מתגמלות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון בכלכלה וניהול עם התמחות בניהול משאבי אנוש - האקדמית תל אביב יפו
כל מנהל נדרש לנהל משאבי אנוש, ולהתייחס להיבטים כמו ארגון, הנהגה, תכנון, הרכבת סגל עובדים ובקרה. העידן הנוכחי מתואר כתקופה של שינוי מואץ בספרותה אקדמית, המשפיע במידה ניכרת על הגדרת המטרות, דרכי הפעולה והמבנה של ארגונים. בשל שינוי זה, הארגונים פועלים בסביבה דינאמית ותחרותית, בה חשיבותו של המשאב האנושי גדלה ומהווה יתרון יחסי ניכר על פני עסקים מתחרים.

לימודי כלכלה וניהול לתואר ראשון עם התמחות בניהול משאבי אנוש - משך הלימודים
תוכנית הלימודים נמשכת שלוש שנים, כאשר כל תלמיד נדרש לצבור 112 נקודות זכות.

התמחות בניהול משאבי אנוש - יתרונות התוכנית
בוגרי לימודי תואר ראשון בכלכלה וניהול עם התמחות בניהול משאבי אנוש הינם בעלי ידע ייחודי, הפותח הזדמנויות מגוונות. מסלול ראשון הוא השתלבות בעבודה במחלקות משאבי אנוש, בארגונים עסקיים או במכוני פיתוח ארגוני. מסלול נוסף הוא לימודי תואר שני בניהול משאבי אנוש, יעוץ ארגוני, או התנהגות ארגונית.

כלכלה וניהול עם התמחות בניהול משאבי אנוש לתואר ראשון - נושאי הלימוד
האקדמית תל אביב יפו פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, הכוללת מגוון עשיר של נושאים. קורס חשבונאות א', יסודות התנהגות ארגונית, מבוא לטכנולוגיות מידע, הסקה סטטיסטית, תורת המחירים, תורת ההחלטות, אתיקה ואחריות תאגידית בניהול, יסודות האסטרטגיה, יסודות מערכת מידע, מיקרו כלכלה, כלכלת ישראל, ניהול ביצועים, יסודות המימון, מנהיגות והנעת עובדים, פיתוח ארגוני ודיני עסקים הם רק חלק מתוכנית הלימודים.

יתרונות לסטודנטים - לימודי כלכלה וניהול עם התמחות בניהול משאבי אנוש לתואר ראשון
רמת הלימודים באקדמית תל אביב יפו גבוהה במיוחד, כתנאי להצלחתם של הסטודנטים ובכדי להכין אותם לשוק העבודה. לצד לימודים ברמה אקדמית בלתי מתפשרת, היחס האישי והפתוח אשר ניתן לסטודנטים מצד הסגל האקדמי והמנהלי מאפשר לכל סטודנט למצות את הפוטנציאל הטמון בו, וללמוד בסביבה תומכת.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
האקדמית תל אביב יפו
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?